Saint Julian’s Dil Okulları

Saint Julian’s ve Dil Okulları Hakkında…

Saint Julian’s en büyük ve önemli yerleşim birimlerinden biridir. Malta’daki en ünlü dil okullarının bir çoğu bu bölgededir. 24 saat hayatın canlı olduğu bu bölgede, büyük oteller, eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri, en ünlü casinolar ve ünlü restoranların bazıları buradadır.

Malta’daki gece hayatının simgesi olan Paceville (Barlar sokağı) bölgesi yine bu bölgede bulunmaktadır. Çok güzel bir sahile sahip olan St. Julians’da sosyal hayat oldukça fazladır. St. Julians bölgesinde bulunan dil okullardan birini tercih ettiğinizde tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde karşılayabilirsiniz.

Türk ve Avrupalı öğrencilerin en çok tercih ettiği okullardan biri olan ESE dil okulu da burada bulunmaktadır.

Saint Julian’s Malta’nın en güzel konumuna sahip yerleşim birimlerinden. Adanın kuzey bölümünde bulunan şehir aynı zamanda sıcak kanlı sakinleri ve güzel bir mimariye sahip dar sokaklarıyla meşhurdur

ESE Dil Okulu

ESE Dil Okulu Malta’nın en kaliteli dil okulları arasında yer almaktadır. Sayısız ödülü ve başarısı olan okul, Türkiye’de bulunan birçok yabancı dil eğitim danışmanlığı organizasyonlarından  da kalite ödülü almıştır. Okul şüphesiz Saint Julian’s dil okulları arasında en iyilerden biridir.

Daha Fazla Bilgi

EC Dil Okulu

EC Dil Okulu, Malta’da Türk ve Avrupalı öğrenciler tarafından en çok tercih edilen bir diğer okul. Sizler de bu okulda eğitim almak istiyorsanız, Maltalıyız ailesine bizleri arayarak katılabilirsiniz. Okul hakkında daha fazla bilgi için “daha fazla bilgi al” linkine tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

Gateway School Of English

Gateway School Of English, ESE’ye benzer şekilde ülkenin en önde gelen dil okullarından biri… Özellikle okulda kalma olanakları, İngilizce eğitimde oldukça kaliteli hizmet vermeleri onları Türkiye’de popüler okullardan biri yapmıştır. Maltalıyız aracılığıyla buradaki dil okuluna kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Sprachcaffe

Sprachcaffe, dil okulları dünyanın hemen hemen her yerinde şubeleri bulunan bir zincir dil okulu kurumudur. Malta’da oldukça popüler olan bu kurumun da lokasyonu Saint Julian’s şehrinde bulunmaktadır. Dilerseniz bu okul hakkında sitemizde daha çok bilgi alabilir ve kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

Clubclass

Clubclass, Saint Julian’s şehrinin en popüler okullarından biri… Özellikle yaz aylarında oldukça tercih edilen bu Saint Julian’s dil okulu, siz öğrencilerimize çeşitli fırsatlar da sunuyor. Okul hakkında daha detaylı bilgiyi websitemizden edinebilir, kayıt aşamasına bizlerle beraber geçebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

Ace

Ace dil okulu Malta’da yaptıkları projeler, organizasyonlar ve kaliteli dil eğitimleriyle öne çıkan bir okul. Malta’da bir eğitim ve turizm merkezi olan Saint Julian’s şehrinde bulunan okul, ülkenin en iyi dil eğitimi servislerinden birini sizler için sunuyor.

Daha Fazla Bilgi Al

Başa dön tuşu
Hemen Ara