Ese Dil Okulu

ese-malta-dil-okulu-logoEse dil okulu hakkında yazımıza başlamadan önce belirtmek isterim ki benim Malta maceram Ese dil kursu ile başladı. İşte bir öğrenci gözünden Malta ESE Schhol hakkında herşey. Bu güzel Ada ülkesinde 1.5 yıl geçirdim. Eğer siz de Malta’da ingilizce dil eğitimi almak istiyorsanız gitmeden önce deneyimlerimi paylaştığım. Malta Blog yazılarım okumanızı tavsiye ederim.

Uzun süre eğitim aldığım Malta Ese dil okulu deneyimlerimi ve Ese Malta dil okulu yorumlarını ve hakkında merak edilen herşeyi. İncemele yazımda sizler ile paylaşacağım daha detaylı sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

ESE, İngilizce dil eğitimi konusunda Malta’daki en iyi dil okullarından birisidir. Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrenci bu okulda dil eğitimi almaktadır. Malta’daki en iyi okullar kategorisinde TOP 5 içerisinde bulunmaktadır. Maltanın en hareketli bölgelerinden olan Saint Julian’s ın göbeğinde olan bu dil okulunun tam ismi. European School of English dir. ESE Malta’daki en kaliteli dil okulları arasında gösterilmektedir. ESE,  EQUALS, IALC ve QUALİTY ENGLİH gibi eğitim akreditasyonlarının hepsine sahip.

60 dersliğe sahip olan okul yaklaşık 1000 öğrenciye aynı anda eğitim verebilecek adadaki en büyük okullardan birisidir. Öğrencilerin ders gördükleri bina son derece moderndir. Dersliklerde akıllı tahtalar bulunmaktadır. Eğitim için gerekli tüm donanıma sahip bir dil eğitim merkezidir. ESE okulu binasında öğrencilerin kahve içip, yemek yiyebilecekleri ayrıca ders calışabilecekleri bir cafe mevcuttur.

 • Malta-Dil-Okullari

Malta Ese Dil Okulu Avantajları

 • Tamamen profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. ESE Malta, tecrübeli ve kaliteli bir öğretmen kadrosuna sahiptir. Son derece disiplinli bir okuldur. Öğrencilerdeki ilerleme öğretmenler ve okul staffları tarafından sürekli kontrol edilmektedir. Ese Malta dil okulunun öğretmenleri ve çalışanları. Sıcak kanlı ve yardım severdir. Ben Malta ESE dil okulunda uzun süre eğitim aldım. Tüm sorunlarımda yardımcı oldular 🙂
 • Öğrencilerin ders gördükleri bina son derece modern ve öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak biçimdedir. Fiyat / performas açısından üst seviyede olan bir dil okuludur.
 • Ese yılın belirli dönemlerinde Türkiye pazarına yönelik promosyonlar düzenlemektedir. 2021 Yılı için 3 ve 6 aylık öğrenciler için bedava uçak bileti kampanyası bulunmaktadır. ESE Malta dil okulu fiyatları ve kampanyaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Ese binası konum olarak müthiş bir yerde bulunmaktadır. Okul 24 saat açık ve resepsiyonist mevcuttur. Acil bir dumunda okuldan yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca Türk çalışanı bulunan nadir okullardan birisidir.
 • Okulun tüm öğrenci yurtları max.15 dk yürüme mesafesindedir. Ekstra ulaşım masrafına gerek yoktur. Okul öğrencilerine geniş konaklama yelpazesi sunmaktadır.
 • Konum olarak St Julians bölgesinin merkezinde bulunmaktadır. PACAVILLE (Malta Barlar caddesi) 3 dk, plaja 5 dk yürüme mesafesindedir. Eğlence merkezlerine yakın olan ese kampüsü. BY STREET alışveriş merkezi, bowling salonu, sinema gibi eğlence merkezlerine yürüme 5-10 dk. mesefede. Tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde kolayca karşılıyabilirsiniz.
 • ESE Malta dil okulu öğrencilerin okul dışında da kaynaşmaları ve İngilizce pratik yapabilmeleri için. Ücretli ve ücretsiz olarak birçok aktivite programları sunmaktadır. Boş vakitlerinizde öğrenciler ile adanın dört bir yanına düzenlenen gezilere. Ayrıca ücretsiz okul partilerine katılabilirsiniz. ESE Malta dil okulu en çok etkinlik düzenleyen dil okullarından birisidir.
 • Ayrıca okul öğrencilerine online eğitim programı sunmaktadır. Okul kaydınızı yaptırdıktan sonra size verilecek şifre ile online eğitim programına katılabilirsiniz. Okulunuz bittikten sonra online eğitim programından 3 ay daha ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ese Malta Dil Okulu Fiyatları 2021

Ese malta fiyatları normal dil okulu fiyatlarına göre da bir tık yukarıda gibi gözükebilir. Performans/Fiyat açısından son derece başarılı bir okuldur. Eğer eğitim için yeterli bütçeniz var ise tercih edilebilecek en iyi Malta dil okullarından birisidir. Keza kalite ucuza alınmıyor 🙂

Ese Malta dil okulu 2021 yılı fiyatlarında Türkiye pazarına özel fiyatlar sunmaktadır. Özellikle 12 ve 24 haftalık kayıt yaptıran öğrencilerine gidiş dönüş uçak bileti hediye etmektedir. Malta’da 3 ay veya 6 aylık dil eğitimi almak istiyorsanız. Ese dil kursunum bedava uçak bileti kampanyasından yararlana bilirsiniz. Bu sizlere ortalama 250 € gibi bir kazanç sağlayacaktır. Malta ESE dil okulu fiyatların güncel hali için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Malta Ese Dil Okulu Notları; * 8 Hafta üstü programlarda uzun dönem indirimli paket fiyatı vardır. * 12 ve 24 haftalık indirimli paket programlarında İstanbul-Malta arası gidiş-dönüş uçak bileti hediyedir! ** 16 Haziran-30 Eylül tarihleri arasında seçilen konaklama türüne göre. Haftalık 45-70 EUR arasında yaz dönemi yüksek sezon fiyatı eklenmektedir.

Malta Ese Dil Okulu Konaklama Nasıl?

Ese Malta dil okulu konaklama seçenekleri okula max. 15 dk yürüme mesafededir. Okul öğrencilerine geniş yelpazede temiz ve güvenilir konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı konaklama, Otel konaklama, Öğrenci yurdu konaklama gibi seçeneklerin hepsi mevcuttur. Malta dil okullarında en fazla tercih edilen konaklama seçeneği öğrenci apartlarıdır. Ben hep öğrenci yurdunda kaldığım için aşağıda bu konuyu daha detaylı olarak anlatacağım. Fiktirimi soracak olursanız kesinlikle öğrenci apartları ilk tercihiniz olmalıdır. Apartların hepsi klimaldır. Malta sıcak bir yer olduğu için bu önemli bir husustur:)

ESE School konaklama seçenekleri olarak öğrencilerine aile yanı (Host Family) konaklama seçenekleri de sunmaktadır. Host Family seçeneklerinde sabah ve akşam yemeği aile tarafından sizin için hazırlanmaktadır ve fiyata dahildir. Aile yanı konaklamalarda tek veya paylaşımlı oda seçenekleri de mevcuttur. Aile yanı konaklama seçenekleri otobüsle 10-30 dk arası mesafede değişkenlik göstermektedir. Superior aile yanı konaklama seçeneğinde tek kişilik oda ve özel banyo seçenekleri mevcuttur.

Bunun yanında Ese okulu öğrencilerine, 2 çeşit otel konaklama seçeneği de sunmaktadır. Birincisi okulun hemen çaprazında bulunan. The George Urban Boutique Hotel ve okula ait olan The Salini Resort. The Salini Resort daha çok 18 yaş altı Ese yaz okulu öğrencilerine sunulan konaklama seçeneğidir.

Ayrıca belirtmek isterim ki bazı okullarda. Çamaşır makinası, klima, çarşaf değişimi gibi ihtiyaçlar için öğrencilerden ekstra para talep etmektedir. Okul öğrencilerine bu seçenekleri ÜCRETSİZ olarak sunulmaktadır.

Ese Dil Okulu Konaklama Seçenekleri (Accommodation)

Ese School Residence; Okul binasının 4. katında bulunan modern temiz ve konforlu konaklama seçeneğidir. Bu konaklama seçeneğini tercih ederseniz sınıfınız sadece birkaç kat aşağısında olacak:). Mutfağı bulunmadığı için uzun dönem öğrenciler için avantajlı değildir. Kısa dönem İngilizce eğitim almak için gayet uygun bir seçenek.

White House Residence (Ekonomik): Okulun hemen yanında bulunmaktadır. 2020 yılınnda tadilattan geçirilmiş ekonomi görünümlü modern konaklama seçeneğidir. 2 ve 3 kişilik paylaşımlı odaları tercih edebilirsiniz. Ortak kullanım alanında mutfağı mevcut yemeklerinizi burada yapabilirsiniz. Odalarda banyoları ve klimaları mevcuttur.

Valley View (Ekonomik): Okula 1.1 km yürüme 15 dakika mesafedeki villa görünümlü öğrenci apartmanlarıdır. 6 daireden oluşmaktadır. Her dairede, mutfak, çamaşır makinesi, ortak yaşam alanı ve televizyon, klima ve balkon bulunmaktadır. Dairelerin hepsinde klima mevcuttur.

Central Apartments (Superior): Ese öğrencileri arasında meşur Tania Flat olarak da anılmaktadır. Okul ile aynı cadde üzerinde okula yürüme 2 dakika mesafede konum olarak çok güzel bir yerdedir. Marketlere ve Malta barlar caddesine çok yakın bir konumdadır. 2021 Yılında modernize edilerek öğrencilerin hizmetine tekrar açılmıştır. Ben eğim aldığım süre boyunca Central Apartments (Tania Flat)’ da kaldım. Kesinlikle burayı tercih edebilirsiniz. Okul partilerinin çoğu bu apartmanda yapılmaktadır.

Tamarisk Apartments(Superior): Okula yürüme 10-12 dakika mesafede. Swieqi bölgesinde bulunan modern öğrenci apartmanı.

Astolat (Superior+): Okula yürüme 15 dk mesafede bulunan 4 katlı, lüx ve modern öğrenci apartmanı.

Claret Apartments(Superior+): 10 dk yürüme mesafede bulunan lüx ve modern öğrenci apartmanı.

The George Urban Boutique Hotel: Okulun hemen yanında bulunan otel konaklama seçeneğidir. Otel hem Ese öğrencilerine hemde dışarıdan misafirlerine hizmet vermektedir.

The Salini Resort: St Paul’s bölgesinde bulunan Ese dil kursuna ait olan 4 yıldızlı otel konaklama seçeneği. Araç veya otobüs ile okula 15 dakika mesafededir. Okul – Salini Resort arasında belirli saatlerde ücretsiz servis bulunmaktadır.
Hem tam anlamıyla tatil yapıp hemde Malta’da ingilizce eğitim almak istiyorsanız. Bu konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Otelin havuzu dahil tüm olanaklarından yararlanarak güzel bir tatil yapabilirsiniz. Malta’daki en iyi yaz okulu imkanlarına sahip konaklama seçeneği burasıdır. 13-17 yaş arası Ese yaz okulu öğrencileri burada konaklamaktadır.

Ese Öğrenci Yurtlarının Avantajları;

1- Ese okulunun öğrenci yurtlarının hepsinde. Kendi yemeğinizi yapabileceğiniz mutfaklar va klima bulunmaktadır. 

2- Apartlarda sadece Ese öğrencileri bulunmaktadır. Öğrenci yurtlarında Pacaville’ ye gitmeden önce zaman  zaman home partiler yapılmaktadır. Arkadaş çevrenizi oluşturduktan sonra sizde partilere ev sahipliği yapabilirsiniz. Bu partilerde çok eğleneceğinize eminim 🙂

3- Malta 9 ayı güneşli ve sıcak bir tatil ülkesi olduğu için klima lüx değil ihtiyaç olmaktadır. ESE öğrenci yurtlarının hepsinde klima ve çamaşır makinası, televizyon, ütü mevcut. Bu olanaklar öğrencilere ÜCRETSİZ olarak sunulmaktadır. Bir evde bulunması gereken herşey var diyebiliriz.

4- Odanız, eviniz ESE temizlik görevlileri tarafından. Belirli periyotlar ile temizlenmektedir. Temizlik esnasında çarşaf, yastık kılıfı ve havlularınız temizlik görevlileri tarafından ücretsiz olarak değiştirilmektedir.

5- Ese accommodation seçenekleri arasından öğrenci yurtlarını tercih etmenizi öneririm. Herkes sizin gibi öğrenci olduğu için daha kolay arkadaş edine biliyorsunuz. Öğrenci yurtlarında akşam yemek organizasyonları, özel gün kutlamaları, veda partileri, doğum günü partileri, gibi. Birçok aktivite yaparken pratik yapma şansınız daha çok olmaktadır. Ese’ de konaklama tercihimi soracak olursanız. Central Apartments (Meşhur TANIA FLAT)  kesinlikle.

Aşağıdaki fotoğraflar benim katıldığım Ese Öğrenci partileri 🙂

Malta Ese Dil Okulunda Türk Öğrenci Oranı 

Malta-Ese-Dil-Okulunda-Turk-ogrenci-oraniMalta Ese dil okulunda çok Türk öğrenci var mı ? En çok merak edilen sorulardan birisidir.
Malta konum itibari ile Ülkemize yakın, iklimimize benzer bir ülke. Abd, İngiltere, İrlanda, Avustralya gibi ülkelere kıyasla Malta dil eğitimi daha ucuz olduğu için. Türk öğrencilerin çok tercih ettiği ülkelerden birisidir.
Malta Ese dil okulunun Türk öğrenci oranını merak edenler için.

Ese resmi sitesinde yıllık bazda ortalama öğrenci portföyünü yayınlamaktadır. Bu oranlar; %10 Türk, %12 Alman, %11 İtalyan, % 9 Avusturyalı %9 İsveçli, % 8 Çek % 7 Hollandalı. Geri kalan milletler Kolombiya, Brezilya, Kore, Fransız,  İspanyol, Libya, Japon vb. olarak dağılım göstermektedir. Ese’de uzun süre eğitim aldım ve okul Malta’nın en kozmopolit okullarından birisi, dünyanın her tarafından öğrenci geliyor.

Öğrenci yoğunlukları okulların tatil zamanlarına göre değişiklik göstermektedir. Türk öğrencilerin nufusu yaz sezonlarında tüm ada’da artmaktadir. Ben Malta’da 1.5 yıl kaldım Türkiye’de üniversitelerin kapandığı dönemde. Türk sayısı doğal olarak artmaktadır. Ama bu sizleri korkutmasın. Plaja, geziye, partilere kalabalık ve karışık gruplar halinde gidiyorsunuz.

Türkçe konuşmanız yabancı arkadaşlarınız tarafından ayıplanıyor. Ama bu tamamen size kalmış Malta’ya eğitim için zaman ve para harcıyorsunuz. Arkadaşlar lütfen iki önemli değeri boşa tüketmeyin imkanınız varken İngilizcenizi geliştirin.

Ese-malta-dil-okulu-fiyatlari-2020

Ese Okulu Öğrenci Aktiviteleri

Malta’da İngilizce dil eğitimi alırken ihmal etmemeniz gereken en önemli şeylerden birisi. Malta’nın dört bir yanını gezmek olmalıdır. Malta’nın 4 bir yanında birbirinden güzel doğa harikası plajlar ve turistik yerler bulunmaktadır.
Sosyal aktivite ve geziler konusunda ise Ese dil kursu öğrencilerine her hafta. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere gezi ve aktivite programları sunmaktadır. Bu programlar her hafta değişmektedir. Danışmanlardan ve okul panosundan haftalık programları takip edebilirsiniz. Aktivite programları en fazla olan dil okullarından birisi ESE School Malta’dır.

Başkent Valetta turu, Mdina turu, Gozo-Comino ada turları. Plaj turları, Müze turları, Tekne turları, dalış ve tırmanış gibi aktiviteleri. Okul öğrencileri ile birlikte yapabilirsiniz. Bu turlar ile tatilinizin keyfini çıkarırken. Yabancı arkadaşlarınızla birlikte pratik yapma şansı bulabilirsiniz.

Malta Ese Dil Okulu Paceville Partileri

Arkadaşlar burayı ayrı bir başlık altında incelemek istedim. Çünkü bana göre gerçekten önemli bir husus, ne demek istediğimi gittiğinizde daha iyi anlayacaksınız.
Malta Avrupa’da eğlencenin merkezlerinden biridir desek abartmış olmayız. St Julians bölgesinde bulunan Paceville Street (Makta barlar caddesi). Malta’nın en ünlü club ve eğlence merkezlerinin bulunduğu bölgedir. Sabahlara kadar partiler devam eder sabah 8 hatta 10 a kadar açık gece kulübü (bkz:Clique Club)  mevcuttur. Eğlencenin merkezindeyken de tadını çıkarmamak olmuyor. Durum böyle olunca Malta dil okulları. Öğrencileri için özel Paceville etkinlikleri organize etmekte. Ese dil okulu öğrencilerini eğlendirmekte hayli başarılıdır🙂

Malta-ese-dil-okulu-partileri

ESE her hafta belirli gece klüplerine etkinlik düzenlemektedir. Bu etkinliklerde öğrencilere free ticket biletleri verilmektedir. Bu biletler ile ücretsiz olarak icecek alabilirsiniz. Aşağıda ki fotoğrafta örnekler mevcut:)

malta-barlar-caddesi-paceville-min

Ese Malta Yaz Okulu

ESE Malta’nın en iyi yaz okulu programına sahiptir desek abartmış olmayız. (8-17 yaş grubu için). Ese Malta yaz okulu öğrencileri için aile yanı konaklama ve 4 yıldızlı bir otel olan Salini Resort seçeneğini sunmaktadır. 17 yaş grubuna kadar olan öğrenciler için. Yaş gruplarına özel ayrı programlar ve etkinlikler düzenlenmektedir.

Salini Resort 2 açık ve 1 kapalı havuzlu ve kendi plajı ve lüx ve şık odalara sahiptir. Öğrenciler son derece temiz ve güvenilir bir şekilde konaklatılmaktadır.

ese mata yaz okuluMalta Ese yaz okulu öğrencilerine özel pazar günleri hariç. Her gün 2 aktivite/gezi içeren aktivite programları mevcuttur.
Ayrıca 10-16 yaş arasında futbolu seven öğrenciler için. ESE – AC Milan ortaklığı ile Ese yaz futbol kamp programı bulunmaktadır. Öğrenciler hafta içi her sabah 09:00 – 12:00 saatleri arasında. Profesyonel futbol antrenman programına katılmakta. 14:00 – 17-30 saatleri arasında ingilizce eğitimi almaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ese Salini Resort Videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Ese Malta Herşey Dahil Paket Sunduğu Hizmetler

Hava alanına indiğinizde okul görevlisi size bir dosya teslim etmektedir. Bu ESE hoşgeldin paketinin içerisinde;
-İndirimli yemek kuponları, dosya, ese not defteri, ücretsiz Valletta şehir turu.
-Havaalanı transferi. (iki yön)
-Her Pazartesi Welcome partileri, Cuma-Cumartesi günleri Paceville partileri ve free drink imkanı. Okul partileri zaman zaman hafta içi de yapılmaktadır 🙂
-Okul binası ve yurtlarda Ücretsiz Wi-fi.

-Öğrenci yurtlarının hepsinde ücretsiz klima ve ücretsiz çamaşır makinası imkanı. (bazı okul yurtlarında 5€ gibi ücretler alınmakta).
-Ese dil kursuna kayıt olduktan sonra. Kurs bitiş tarihinden itibaren 3 ay süre ile kullanabileceğiniz. E-learning ücretsiz online eğitim programı. Ayrıca Ese okul kitaplarını da ücretsiz olarak vermektedir.
-Yaz sezonlarında Ese plajına ücretsiz giriş imkanı. 

ESE Malta Dil Okulu Yorumları

2018-2019 yılları arasında ESE’de dil eğitim aldım okulum ve gerçekten eğitim kalitesi olarak en iyi Malta dil okullarından birisidir. Okulu seçerken bende yorumlara göre tercih yapmıştım aslında. Öğretmenler ve okul çalışanları son derece profesyonel ve yardımsever. ESE dil okulu Malta’nın en büyük ve köklü dil okullarından birisidir. Ese Malta’da kaliteli İngilizce dil eğitimi alınabilecek okullardan birisidir. Eğer Ese dil okulunu seçerseniz bir çok avantajınız olacak. Aktivite programları yüksek dünyanın her yerinden öğrencinin bulunduğu bir okuldur. Eğer eğitim için ayırdığınız bütçeniz yeterli ise Malta ESE dil okulunu tercih edebilirsiniz. Okul beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

ese-dil-okulu-malta-yorumlari

Ese Dil Okulu Maltanın Neresinde

Ese Malta okulu Malta’nın neresinde diye merak edenler için. Malta’nın en hareketli bölgelerinden birisi olan St Julian’s bölgesinin merkezindedir. Ese okulunun en büyük avantajlarından birisi konumudur. Turistlerin çokca ziyaret ettiği bir bölgededir. Sahile yürüme 5 dk, Malta barlar caddesine (Paceville) 3 dk, By Street alışveriş merkezine 5 dk, Cafe Cuba’ya 5dk. Malta’nın en güzel marinalarından olan Portomaso Marina’ya 3 dk. mesafededir.
Okul Malta’nın en hareketli bölgelerinden birinde olduğu için tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde halledebilirsiniz.
Malta Ese School adresi; Triq Paceville, San Ġiljan, Malta.

ESE Malta Dil Okulu’nun İngilizce Eğitimde Aldığı Ödüller

Malta’da bulunan okullar arasında en kurumsal anlayışa sahip okullardan biri olarak. ESE Malta dil okulu, çeşitli tarihlerde çeşitli kurumlarda ödüller kazanmıştır. Türkiye merkezli olan UED (Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği) tarafından en iyi Malta İngilizce Dil Okulu ödülünü kazanmıştır. Bu ödül kendilerine 2013 yılında verilmiştir.

ESE, aynı zamanda çeşitli tarihlerde de dünyanın çeşitli eğitimcilerinin oylamasıyla katıldıkları. Educationstars’tan ödül almaya hak kazanmıştır. Ödülü Malta’nın en iyi dil okulu kategorisinde alan okulumuz. Bu ödülü defalarca kazanarak bir dil okulu başkenti olan Malta’da ve aynı zamanda Avrupa’da prestij kazanmıştır.

Okulun Konumu ve Sınıfları

Okulumuzun yerleşkesi, diğer okullara kıyasla, hem mekan hem de yapı olarak en iyi konumda olan dil kurslarındandır. Tarihi güzellikleri ve eşsiz deniz manzaralarına sahip olan. St. Julian’s şehrinde bulunan okul, denize 5 dakikalık mesafededir. Çevresinde banka, posta ofisi, kafe ve restoranların bulunan okulun. Oldukça geniş ve rahat sınıfları bulunmaktadır.

Aynı zamanda okulun içerisinde kafeterya da bulunmaktadır. Bu ortak alan içerisinde öğrenciler birbiriyle tanışıp yeni arkadaşlıklar kurabiliyorlar. Burada eğitim görecek öğrencilerimiz için. Okulun bir diğer avantajı. Okul binası içerisinde öğrencilerin kalabilecekleri rezidans daireler olmasıdır. Kısa süreli dil eğitimi için gidecek öğrenciler tercih edebilirler.

Sizler ESE Malta Dil kursuna’na kayıt olduğunuz zaman. Sizler için okulun diğer öğrencileri tarafından çok güzel bir karşılama partisi yapılıyor. Bu sayede, okulda bulunan öğrencilerle hemen kaynaşıp yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

Ülkenin en çok turist çeken şehirlerinden biri olan ve aynı zamanda yerli halkının ana dili olarak. İngilizce kullandığı St. Julian’s İngilizce öğrenmek için siz öğrencilerimize eşsiz fırsatlar sunuyor.

ESE Malta İngilizce Dil Okulu Eğitim Kalitesi

Okul bugüne kadar almış olduğu birçok ödül ve sertifikayla kalitesini kanıtlamış durumda. Sizlere de bu kaliteli eğitimi en iyi şekilde yönlendirmek isteyen eğitimciler. Sizin seviyenize göre sizlere eğitim vermeyi hedefliyorlar. Seviyenize göre sınıflara ayrılabileceğiniz bu okulda, çeşitli etkinliklere katılacak ve birçok projeye katılacaksınız. Bu da sizin için oldukça verimli geçen bir eğitim dönemi olacak. Hem eğlenceli hem de öğretici bir eğitim anlayışına sahip olan ESE Malta dil kursunda. İngilizce dilini öğrenmeniz çok uzun sürmeyecek. Ese resmi sayfasını buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca Ese Malta dil okulu yorumlarını mutlaka okuyun.

ESE Malta Dil Okulunda Sunulan Kurs Programları;

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Cambridge, IELTS ve TOEFL hazırlık kursları
 • Business English
 • 13-17 yaş Junior yaz kampları
 • 50 yaş üzeri programlar
 • Üniversite hazırlık programlar

ESE School Malta Kurs Programını buradan görebilirsiniz.

Ese-dil-okulu-kurs-programi

ESE Dil Okulu Soru Cevap

ESE Dil Okulu Nerede?

Okulun yeri turistik bölgelerden birisi olan. Malta St. Julians şehrinin Paceville bölgesinde. Okul çevresinde atm, restorantlar, cafeler, barlar, büyük marketler vb. herşey yürüme mesafesindedir. Malta barlar caddesine 150mt uzaklıktadır. Malta dil okulları arasında konum olarak en iyi okullardan birisidir.

Malta ESE School Nasıl?

ESE Malta adasındaki en kaliteli ve güzel okullardan birisidir. Benim Malta öğrencilik hayatım ESE ile başladı ve okulumu çok seviyorum. Öğrencilerin çok büyük bir bölümü okuldan memunlar. Okul öğrencilerine her açıdan birçok avantaj sağlamaktadır. Kendinizde ESE Malta dil okulu yorumlarını araştırınız. Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Malta ESE Dil Okulu Fiyatları Nasıl?

Malta ESE dil okulu fiyatları kalitesine göre iyi seviyededir. Ödediğiniz paranın hakkını alabileceğiniz bir okuldur. Konaklama seçeneklerine göre fiyatlar değişmekte olmaktadır. Ekonomi konaklamaları da en az Superior konaklama kategorisindedir. 3 Aylık Ese Malta dil okulu fiyatları 2021 yılı için 3480€ dan başlamaktadır.
6 Aylık Ese dil okulu fiyatları ise 6480€ dan başlamaktadır. Bu fiyatlar uçak bileti dahildir. Uçak biletsiz ESE fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca yılın belirli dönemlerinde Firmamızın ESE Malta dil okulu indirimleri olmaktadır. Eğer sizde ESE dil okulunda eğitim almayı düşünüyorsanız fiyatlarımızı öğrenmeden Malta’ya gitmeyiniz:)

ESE Dil Okulu Konaklama Seçeneği Hangisi Olmalı?

ESE Konaklama seçeneği olarak öğrencilerine çok geniş bir yelpaze sunmaktadır. Yukarıda konaklama seçeneklerini tek tek anlattık. Eğer yeterli bütçeniz varsa ve lüx bir konaklama da kalmak istiyorsanız. Okul ile aynı caddede bulunan Superior konaklama olarak Central Apartments tercih ediniz. Eğer ekonomi konaklama istiyorsanız okulun hemen karşısında bulunan White house’yi tercih edebilirsiniz.

ESE Dil Okulunda Türk Çalışan Mevcut Mudur?

Malta dil okulları arasında en büyük okullardan birisi ESE’dir. Ese Malta’da okulunun 15 farklı milletten çalışan bulunmaktadır. Gerekli durumlarda Türkçe bilen çalışan mevcut. Gerekli durumlarda kendi dilinizde derdinizi anlatabilirsiniz. ESE öğrenci memnuniyetine önem veren bir okuldur. Herhangi bir sorun yaşadığınızda sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi için. Okul yönetimi somut adımlar atmaktadır. Ayrıca okul binasında 7/24 hizmet veren resepsiyon mevcuttur. Biz Maltaliyiz Yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak her zaman yanınızdayız. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız giderilmesi için hemen somut adımlar atmaya hazırız.

Başa dön tuşu
Hemen Ara