EC Dil Okulu

Malta ec dil kursuEC dil okulu 8 farklı ülkede toplam 29 şubesi ile hizmet veren global dil okulları zinciridir. Malta ayağı 1991 senesinde eğitime başlamıştır. Tam adı; European Centre of English Language Studies. ISO 9001 akreditasyonuna sahip sayılı Malta dil okullarından birisidir.

EC Malta şubesi, modern 62 sınıfı ile öğrencilerine hizmet veren en büyük Malta dil okullardan birisi olma özelliği taşımaktadır. Sınıflar 10 ya da 12 öğrenciden oluşmaktadır. Tüm sınıfları modern, klimalı, ferah ve rahattır.

Ec Malta dil kursu kaliteli bir öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir. Konum olarak Malta’nın en ünlü şehirlerinden birisi olan St Julians bölgesinin eğlence merkezi olarak gösterilen Paceville bölgesindedir. Okulun konaklama apartları genel olarak merkezi yerlerdedir. EC Malta’daki öğrencileri aktiviteleri en yüksek okullar arasında bulunmaktadır.

Malta EC Dil Okulu Hakkında Özet Bilgi!

Ec dil okulu Malta’da ingilizce dil eğitimi alınabilecek kurumsal dil okullarından birisidir. Malta en iyi dil okulları arasında Top 5 içerisinde yer alan çok uluslu bir dil okuludur. Malta’da bulunduğum 1.5 yıl içerisinde EC Malta dil okulundan bir çok arkadaşım oldu öğrenciler okuldan genel olarak memnun, Malta EC merkezi bir konumda bulunmaktadır bu öğrenciler için avantajlı, eğitim ve konaklamaları konusunda da çok iyi ve kaliteli bir dil okuludur.
EC fiyatları Malta dil okulları ortalamalarına göre bir tık yüksektir. Daha çok bütçesi yüksek ve kurumsal bir dil okulunda eğitim almak isteyen öğrencilerin tercihleri arasında olan global ve dünyanın her yerinden öğrencinin tercih ettiği bir dil okuludur.

Not: EC Malta’daki kalite ve fiyat olarak ortalamanın üzerindeki dil okullarından birisidir. Bazı dönemlerde indirimli paket programları ile fiyatlar güzel seviyelere gelmektedir. Eğer Malta EC’yi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Sosyal olanakları ve Malta’da keyifli bir dil eğitimi süreci için tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden biri tecrübeli geçmişi ve güvenilir donanımıyla EC Malta Dil Okulu’dur. Değerlendirme sürecinde sosyal imkanların yanı sıra okulun eğitim kalitesinin de dikkate alınması bu tercihin yapılmasında etken bir rol oynayacaktır.

ec-malta-dil-okulu-nasil

EC Malta Dil Okulu Avantajları;

 • EC Malta’nın en ünlü bölgelerinden olan ST. Julians şehrinde bulunmaktadır. Malta EC konum olarak gerçekten müthiş bir yerdedir. Tüm ihtiyaçlarınızı okul çevresinden yürüme mesafesinde karşılayabilirsiniz.
 • Ec Malta dil okulu kampüsü, Malta’da hayatın 24 saat hareketli olduğu bir bölgededir. Malta EC kampüsüne yürüme mesafesindeki alanlar; Paceville Street (Barlar caddesi) sadece 2 sokak, Paceville plajı 5 dk, BY STREET alışveriş merkezi 5 dk, bowling salonu, sinema gibi eğlence merkezleri yürüme 5-10 dklık mesafededir. Ayrıca okula yine yürüme mesafede bir çok büyük süpermarket bulunmaktadır.
 • Malta EC dil eğitimi için en iyi malta dil okullarından birisidir. Öğrencilerine yüksek standartta bir dil eğitimi sunar eğitim konusunda disiplinli. Kalitesini ispatlamış ünyaca ünlü global bir okuldur.
 • Ec Malta’da aktivite programları çok aktif olan dil okullarından birisidir. Öğrencilerine her hafta ayrı bir aktivite programı sunmaktadır. Okul kalabalık olduğu için bu programlara bir çok öğrenci katılmaktadır. Sizde bu aktivite programlarına katılarak hem dünyanın her yerinden arkadaş edinebilir hemde ingilizcenizi daha kolay geliştirebilirsiniz.
 • Öğrenci çeşitliliği çok ve kalabalık bir okuldur. Türk öğrenci oranı çok fazla değildir. 

ec-malta-dil-okulu-fiyatlari

Malta EC Dil Okulu Fiyatları 2021

EC kaliteli ve kurumsal bir okuldur. Malta dil okulları fiyatlarına genel olarak bakıldığında EC fiyatları ortalamanın üzerinde seyretmektedir. Ama kalite ucuza alınmıyor, fiyat/performans açısından EC Malta’daki en kaliteli okullardan birisidir. Ec yılın belirli zamanlarında Türkiye pazarına yönelik indirim ve kampanyalar yapmaktadır. Ec indirimli fiyatlarından ve tüm kampanyalarından haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maltayiz olarak EC okuluna 12 hafta ve üzeri kayıt yaptıran öğrencilerimizin yurt dışı sigorta ücreti ve vize ücretleri bizden 🙂 Malta’da dil eğitim için yüksek bir bütceniz var ise Ec okulunu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

EC Malta dil okulu 2021 fiyat listesi

Konaklama Tipi 4 hafta 6 hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta
Aile Yanı (2 kişi) 1489 2211 2933 3957 7581
Öğrenci Apartı (2 kişi) 1429 2121 2813 3840 7200

Edit Table

Malta Ec Dil Okulu Notları; * 16 Haziran-30 Eylül tarihlerinde seçilen konaklama türüne göre haftalık. 45-70 EUR arasında yaz yüksek sezon fiyatı eklenmektedir.

EC herşey dahil paket programı fiyatına dahil olanlar; Kayıttan itibaren EC online erişimi, Havaalanı transferi, Online yerleştirme testi, Kurs kitapları, Ekstra dil aktivite programları, Sosyal ve kültürel program, Beach club üyeliği, Ücretsiz Wi-Fi imkanı Malta Ec fiyatlarının içerisindedir.

EC Dil Okulu Kampüsü Ve Sınıfları

Malta dil okulları ileri düzey ve az öğrencili sınıfları ve konforlu kampüsleriyle tanınıyor. EC dil okulu Malta kampüsü, Malta’da bulunan dil okulları arasında en çok olanak bulunan kampüslerden biridir. Kampüsün içerisinde bulunan en iyi olanaklardan biri okulun kütüphamesinde bulunması…Okulun kütüphanesi oldukça zengin ve çalışmalarınızı tamamlayıcı nitelikte kaynakları ihtiva ediyor. Okulda seviyelere göre bir çok sınıf bulunuyor. Bu sınıflar da çağın ileri teknolojisiyle donatılmış durumda… EC’de dil eğitimi alırken tam teşekküllü bir okuldan eğitim alacaksınız. Bunu Maltalıyız.com aracılığıyla yapabilirsiniz.

Sınıflarda her birey başına bilgisayar olduğu gibi her sınıfta da sadece 12 öğrenci bulunmaktadır. Öğrenci sayısının az olması sizlere daha iyi bir eğitim olanağı sunacaktır.

Kampüs içerisinde ileri düzeyde bir kafeterya ve dinlenme tesisi de bulunmaktadır. Kafeterya modern bir dizayna sahip olup aradığınız her şeye cevap verecek nitelikte… Kampüs okulun bir sokakta bulunan iki binadan oluşmaktadır. Kampüs binaları ülkenin en merkezi konumlarından birinde bulunmaktadır. Bu yüzden ülkede yaşamak için sizlere lazım olacak her türlü araç ve dil eğitiminiz için her türlü gereç ayaklarınızın altında olacaktır.

Google Maps Ile Ec Malta Binası Içerisinde Gezinti Yapabilrisiniz.

EC Dil Okulu Malta Konaklama Seçenekleri;

Ec malta konaklama seçenekleri olarak öğrencilerine geniş bir yelpaze sunmaktadır. Kalabalık ve büyük bir okul olduğu için tüm öğrencilerin taleplerini karşılayacak konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Malta dil okullarında konaklama olarak genelde öğrenci apartları tercih edilmektedir. Benim bu konudaki görüşüm öğrencilerin yine kendileri gibi olan öğrenciler ile kalması yani öğrenci yurtlarının seçilmesidir. Öğrenci apartlarını söyle düşünebilirsiniz bir binanın tüm dairelerinde EC öğrencileri kalıyor öğrenciler kendi aralarında partiler ve yemek organizasyonları düzenleyerek hep birlikte vakt geçiriyor. Size Malta’da en çok sosyallik verecek uygun fiyatlı konaklama seçeneği paylaşımlı konaklamadır.

EC Öğrenci Apartları

EC öğrenci apartlarını hepsi okula yakın, yürüme mesafesinde. Apartlar merkezi yerlerde ve son derece MODERN, TEMİZ. Ec öğrenci yurtlarının hepsinde kendi yemeğinizi yapabileceğiniz mutfak bulunmaktadır ayrıca ütü, ütü masası, mikrodalga fırın, TV, ücretsiz Wi-Fi, çamaşır makinası, klima hatta bazı apart seçeneklerinde bulaşık makinası ve  olanağı mevcuttur.

EC öğrenci apartları kategorisine göre haftalık ve günlük periyotlar ile temizlenmektedir. Apartlarda yapılan genel temizliğin yanında öğrencilerin kullandıkları çarşaflar ve havlular temizlik görevlileri tarafından yenilenmektedir.

EC Öğrenci apartlarının isimleri şu şekildedir; The Hollies Apart, The Olives Apart, Blue Marine Apart, Rulette Apart, Drayton Apart, 7 Apartments, Valley View Apart. 

Aile Yanı Konaklama
EC Aile yanı konaklama seçeneklerinin hepsi okula yürüme mesafede bulunmaktadır. Ailelerin tamamı okul tarafından denetlenmekte ve öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aile yanı konaklama seçeneklerinde tek kişilik, 2 kişilik ve 3 kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Ayrıca paylaşımlı tuvalet banyo kullanmak istemeyen öğrenciler için sunulan özel banyolu konaklama seçeneği mevcuttur.

Özel Daire Kiralama

Eğer kendiniz için özel bir daire istiyorsanız, bunu vize işlemlerini gerçekleştirmeden önce yapmanız gerekiyor. Dilerseniz bir ya da dilerseniz iki kişi bu kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Bir Eğitim Alacaksınız?

EC Malta Dil Okulu sizlere İngilizce eğitim konusunda çeşitli fırsatlar sunmaktadır. ESOL, IELTS, TOEFL gibi sınavlar için ön hazırlığınızı burada gördüğünüz eğitim ile yapabileceksiniz. Aldığınız eğitimleri etkinlik ve proje bazlı çalışmalarla pekiştirebileceğiniz gibi ana dili İngilizce olan bir ülkede yaşamanın avantajını da yaşayacaksınız. Genel İngilizce ve İş İngilizcesi gibi dallarda kendinizi yetiştirebileceksiniz.

Aldığınız eğitim sonucunda daha iyi bir İngilizce’ye sahip olabileceğiniz gibi, kariyerinizde de daha iyi noktalara gelebileceksiniz. EC’nin sizlere sunduğu bu olanaklar için Maltalıyız.com ile iletişim kurabilirsiniz.

malta-ec-dil-okulu-kampüsü

30 Yaş Üzeri İçin Eğitim

EC Dil Okulu 30 yaş üzeri eğitim için imkanlarını ayrı olarak sunmaktadır. 30 yaş üzeri öğrenciler için daha huzurlu ortamlar vermeyi tercih eden okul, konaklama seçeneklerini de bu yaşın üzerindekiler için aynı şekilde sunmaktadır. Standart paylaşımlı, özel daire ve aile yanı kalma olarak 3 şekilde gerçekleşebilen konaklamalardan faydalanabilirsiniz. 30 yaş üzeri için aile yanında kalma, özel olarak ayarlanmaktadır. Bu sayede yanında kalabileceğiniz en uygun aile seçeneği sizlere verilir. EC Malta resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

EC Dil Okulu Sunulan Kurs Programları;

 • Genel İngilizce Kursu (her seviye için),
 • Yoğun İngilizce Kursu (her seviye için),
 • Mini Gruplar
 • Birebir (özel dersler)
 • Cambridge sınavlarına yönelik kurslar
 • IELTS sınavına hazırlık kursları,
 • İş İngilizcesi için grup ve birebir kurslar
 • 50 yaş üstü bireyler ve gruplar için kurslar

ec-dil-okulu-malta

Sık Sorulan Sorular

EC Dil Okulu Nerede?

Okulun yeri turistlerin coğunlukla tercih ettiği St. Julians şehrinin Paceville bölgesinde, karşılıklı iki binaya sahiptir. Malta barlar caddesine 200 mt uzaklıktadır. Konum olarak Malta dil okulları arasında en iyilerinden birisdir.

EC Dil Okulunda Yetişkinlere Yönelik Programlar Var mı?

EC dil okulu 2 adet binaya sahiptir. Bunlarda bir tanesi +30 yaş grubuna aittir ve yetişkin programları mevcuttur.

EC Dil Okulu Nerede?

Okulun yeri turistlerin coğunlukla tercih ettiği St. Julians şehrinin Paceville bölgesinde, karşılıklı iki binaya sahiptir. Malta barlar caddesine 200 mt uzaklıktadır. Konum olarak Malta dil okulları arasında en iyilerinden birisdir.

EC Malta Dil Okulunda Eğitime Ne zaman Başlayabilirim?

EC Malta dil okulu öğrenci sayısı olarak en kalabalık okullardan birisidir. Her pazartesi yeni gelen öğrencileri için yeni kurslar açılmaktadır. Her pazartesi oklda eğitime başlayabilirsiniz.

EC Dil Okulu Kampüs Hayatı Nasıl?

Okulun çevresinde kafeler, barlar, alışveriş merkezleri ve sahili ile öğrencilerin keyifli zaman geçirebilecekleri alanlar mevcuttur.Hem halk tarafında hem de adaya gelen turistlerin uğrak yerlerinde okul konumlanmıştır.

Malta EC Dil Okulu Eğitimi Nasıl?

EC 7 kıtada yaklaşık 29 okullu ile dil eğitimi konusunda kendini dünyaya kanıtlamış bir okuludur. Okulda eğitim disiplinli. Kur sınavlarını geçmeden bir üst kura geçemiyorsunuz. Kaliteli ve sıkı bir dil eğitimi isteyenler EC Malta dil okulunu tercih edebilirler.
Başa dön tuşu
Hemen Ara