Ace Dil Okulu

ACE dil okulu 2013 yılında açılmıştır. Kısa sürede yakaladığı başarı ile En iyi Malta dil okulları listesine girmiştir. ACE English Malta adanın en hareketli bölgelerinden birisi olan ST Julians bölgesinde. Bay Street Complex alışveriş merkezinin 4. katında bulunmaktadır. 

Okul Malta gece hayatının en ünlü PACEVILLE (Malta Barlar Caddesi) bölgesindedir. Malta’da bulunduğum sürece Ace English dil okulundan bir çok arkadaşım oldu. ACE

Öğrencileri genel olarak eğitimden ve okuldan memnun. Okulun konumu gerçekten çok iyi konaklamaları ise okula yakın yerlerde. Birkaç kere ziyaret ettiğim Malta Ace dil okulu. Fiyat/Performans açısından öğrencilerin memnun kaldığı en iyi Malta dil okullarından birisidir.

malta-ace-english-dil-okulu

ACE English Malta Dil Okulu

ACE İngilizce dil eğitiminde profesyonel olan bir kadro tarafından yönetilmektir. Öğretmenleri CELTA yetkinliğine sahiptir. Malta dil okulları tercihleri yaparken kesinlikle. Okulun konumu, okulun öğretmen kalitesi, konaklama seçenekleri ve dil okulunuzun aktivite programları. Gibi etkenlere dikkat etmenizi öneririm. Ace dil okulu bu 4 ön şarttan da geçer durumda olan bir okuldur.

ACE English Malta dil okulu emsal dil okullarına göre. Daha uygun fiyatlı kurs ve konaklama seçenekleri sunan büyük ve yenilikçi bir okuldur. Fiyat / Performans oranı yüksek bir okul değerlendirmenizi tavsiye ederim.

ACE Dil Okulu’nda toplam 60 sınıf bulunmaktadır ve sınıflardaki öğrenci sayısı 8-12 arasında değişmektedir. İnteraktif öğrenme yöntemleri ile teknolojinin birleştirildiği sınıflarda. Dersler alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. ACE kampüsünde interaktif tahtalar. Ücretsiz wi-fi, klimalı sınıflar, kütüphane, kahve makineleri, bilgisayar odaları. Bunlara ek olarak öğrencilerin sosyalleşebileceği büyük ve modern bir salonu vardır.

Üniversite eğitimi veya yüksek lisans eğitiminize başlamadan önce İngilizce pratiğinizi geliştirmek için. En iyi Malta dil okulları içerisinde yer alan. ACE dil okulu’nda genel dil kursu, yoğun İngilizce (haftalık 30 ders). Ve ek olarak akademik İngilizce programlarıyla daha hızlı İngilizce öğrenebilirsiniz.

Maltaliyiz.com ailesi eğitiminiz için en uygun okulları sizlere önermektedir. Kişiye ögzü dil okulu seçimi yapmakyatız. Malta dil okulları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Malta ACE Dil Okulunun Avantajları

 • Okul konum olarak müthiş bir yerde 3 dk uzaklığında plaj bulunmakta. Kendi terası ve öğrenciler için sosyal alanları bulunan modern ve butik bir dil okuldur.
 • Sınıflarda interaktif dijital tahtalar bulunmaktadır tüm sınıfları klimalıdır.
 • Öğretmenler tamamen profesyonel ve eğitimci kökenlidir. ACE dil eğitimi konusunda disiplinli bir okuldur.
 • Konaklama seçenekleri okula max.15 dk yürüme mesafede ve modern ve temizdir.
 • Malta ACE dil okulu öğrencilere sosyalleşmesi için birçok aktivite programı düzenlemektedir. (Okul seçerken aktivite programlarına önem veren okulları seçmenizi önerim)
 •  En iyi malta dil okulları listesinde bulunan bir okuldur.
 • Kalitesine göre uygun fiyatlı Malta dil okullarından birisidir.
 • 6 Aylık paket programlarında yüksek sezon ücreti almayan ender Malta dil kurslarından. Okulların yüksek sezon ücretlerinin 50-70 € arasında değiştiğini düşünürsek. Yaz döneminde Malta’da 6 Aylık dil eğitimi alacak öğrenciler için baya ekonomik olmaktadır.

ace-english-malta-dil-okulu

ACE Malta Dil Okulu Fiyatları

Ace malta dil okulu fiyatları EF, ESE, EC gibi okullara nazaran biraz daha ekonomiktir. Okul kalitesi ile en iyi Malta dil okulları arasındadır buna rağmen fiyatlarını yıllar geçtikçe de çok yükseltmediler. Malta dil okulları arasında tercih yaparken ACE okulundan da bir fiyat araştırması yapmanızı öneririm. Fiyat/Performans açısından gayet başarılı bir okuldur. ACE Malta dil okulu fiyatlarında yılın belirli dönemlerinde indirim yapabilmektedir.

Güncel Malta dil okulu fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

ACE Malta’da 6 aylık dil eğitimi almak isteyen arkadaşlara önerdiğim okulların başında gelmektedir. Ace Malta 6 aylık ingilizce dil eğitimi paketini tercih eden öğrencilerinden YÜKSEK SEZON ÜCRETİ TALEP ETMEYEN!!! ender Malta İngilizce dil okullarından birisidir. Malta’da okulların yüksek sezon ücretlerinin haftalık 50-70 Euro olduğu düşünüldüğünde toplamda kayda değer bir kar oluyor. 6 Aylık ekonomik Malta dil okulu arayan öğrencilerin. Mutlaka ACE Malta dil okulundan fiyat almasını öneririm.

Konaklama Tipi 4 hafta 6 hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta
Öğrenci Evi (2 kişi) 1530 2210 2290 3230 5810
Lüx Öğrenci Evi (2 kişil) 1610 2330 2450 3470 6920

Edit Table

ACE Dil Okulu Malta Konaklama Seçenekleri

Ace Malta Dil Okulu Konaklamaları; ‘’Aile yanı’’ ‘’Standart” ve “Superior” diye 3 kategoriye ayrılmıştır. Standart biraz daha ekonomik ve Superior ise biraz daha lüx ve okula daha yakın konaklama seçeneğidir. Tüm dairelerde ortak mutfak, tüm mutfak ekipmanları, wi-fi, kablo T.V. gibi imkanlar bulunmaktadır. Tüm konaklama seçenekleri okul görevlileri tarafından belirli periotlarla temizlenmektedir.

Ace Standart Konaklama: Ekonomik konaklama seçeneğidir. Apartmanlar okula yürüme 10-25 dk yürüme mesafede değişmektedir. Otobüs duraklarına ise 2-3 dk mesafede bulunmaktadır. 3-4 odalı apartman dairelerinde her odada 2-3 kişi konaklayacak şekildedir.

Ace Superior Konaklama: Bu konaklama seçeneği biraz daha lüx ve rahatı sevenler içindir. Ace dil okuluna yürüme 5-10 dakika arasında değişmektedir. (Daha önce Ace’de dil eğitimi almış arkadaşlarım Superior konaklama seçeneğini önermektedir.)

Malta Ace dil okulunda Superior konaklama seçeneği daha fazla beğenilmektedir. Mutfak, banyo, salon ve balkonu olan bu dairelerde. Her hafta bir gün okulun temizlik görevlileri gelerek genel temizliği yaparlar. Öğrencilerin kullandıkları havlu ve çarşaflar bu temizlik gününde değiştirilir.

Ace Dil Okulu Konaklama Önerim

İngilizce öğrenmenin ve geliştirmenin en iyi yolu pratik yapmaktır. Her gün her an ve mümkün olan her yerde. Bu yüzden ana dili İngilizce olan bir ülkeye dil eğitimi için gidiyorsunuz. Özellikle kaldığınız konaklamada pratik yapmanız önemlidir. Apart konaklama türü gibi öğrenciler ile birlikte kalabileceğiniz yerleri tercih ediniz. Ortak bir yaşam alanını uluslararası öğrencilerle paylaşmak size birçok avantaj sağmalaktadır.
Malta’da İngilizce dil eğitimine gelen öğrencilerin. En çok tercih ettiği konaklama seçeneği Aparat konaklamadır.

ace-dil-okulu-malta

ACE Malta Dil Kursu Aktiviteleri 

Ace Malta İngilizce dil kursu, Malta’daki kapsamlı dil okullarından birisidir. Kozmopolit yani öğrenci çeşitliliğinin en fazla olduğu okullardan birisidir. Ace English Malta öğrencilerin sosyalleşmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri için. Aktivite programlarını dolu dolu düzenmeletekdir.

Okul staffları eşliğinde her hafta Paceville (Malta Barlar Sokağı) gezileri yapılmaktadır. Ace English Malta dil kursu öğrencilerine çok çeşitli aktivite programları sunmaktadır.

Bunlar genelde; hoş geldin partileri, Paceville parti organizasyonları. Okul içi aktiviteler, okul dışı aktiviteler, sık sık düzenlenen. Malta şehir veya plaj gezileri. Malta’da konser veya özel günler için düzenlenen bir çok etkinliği öğrencilerine sunmaktadır. Ace okulunda ingilizce eğitimi alır iseniz aktivite programlarına sık sık katılmanızı öneririm. Dil öğrenirken hemde Malta’nın tadını çıkaracağınıza eminim.

ace-malta-dil-okulu-yorumlari-nasil

ACE Malta Dil Okulunda Çok Türk Öğrenci Var Mı?

Ace Malta dil okulunda Türk öğrenci oranı Clubclass, Ese, EF gibi okullara nazaran biraz daha azdır. Malta’da İngilizce dil eğitimi almak için her yıl dünyanın dört bir yanından yaklaşık 100.000 öğrenci gelmektedir. Ortalama 2500 civarı Türk öğrenci ingilizce dil eğitimi için Malta dil okullarını tercih etmektedir. Hemen hemen her okulda Türk öğrenci mevcut arkadaşlar. Bu okulların ülkelerdeki acentalarına ve pazarlama metodlarına göre değişmektedir.

ACE English Malta’da Türk öğrenci oranı çok yüksek değildir. Bu okulda uzun süre dil eğitimi alan arkadaşlarım oldu. Sınıflarındaki Türk öğrenci oranı genel olarak azdı. Malta Ace English öğrenci portföyü genel olarak Uzakdoğu, Avrupa, Latin amerikadandır.

Ace Dil Okulu ​Malta Kurs Programları;

Ace English Malta St Julians şubesinde. Öğrencilerine çok çeşitli İngilice kurs programı seçenekleri sunmaktadır. Kurs programları öğrencinin ihtiyacına göre belirleyip seçilmesi gerekmektedir. Malta’ya gittiğinizde okuldaki ilk gününüzde. İngilizce seviyenizin belirlenmesi için bir sınava girersiniz. Bu sınav neticesinde okuma, anlama, yazma ve konuşma beceriniz ölçülür. Seviyenize uygun bir sınıfta eğitim almaya başlarsınız. Kur atlama süreleri 4, 6 hafta arasında değişmektedir. Ace Malta’da İngilizce dil eğitimi konusunda kendini ispatlamış dil kurslarından birisidir.

 • Genel İngilizce (ACE GROUP 20)
 • Yoğun İngilizce (ACE GROUP 30)
 • Akademik İngilizce- Pathway programı
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları) 
 • İş İngilizcesi Kursu (ACE BUSINESS 20/30/40) 
 • Birebir Kurslar 
 • ACE PLUS Kursları  
 • Teacher Training Grup Kursları

Malta ACE English Okul Tanıtımı

Ace English Malta Dil Okulu sayfasında buradan ulaşabilirsiniz.

Malta Ace Dil Okulu Yorumum;

Malta Ace dil okulu eğitimi kalitesi, konumu, konaklama seçenekleri, aktivite programları ile tercih edilebilecek. En iyi Malta dil okulları arasındadır. Ödeyeceğiniz ücretin geri dönüşünü alabileceğiniz bir okluldur.

ACE Dil Okulu Soru Cevap

ACE Dil Okulu Nerede?

Okulun yeri turistlerin yoğunlukla tercih ettiği. St. Julians şehrinin Pacevillie (Malta barlar caddesi) bölgesinde. Malta Bay Street Complex alışveriş merkezinin 4. katında bulunmaktadır.

Malta ACE Dil Okulun Konaklama Seçenekleri Nasıl ?

Ace Malta dil okulu konaklama seçenekleri olarak. Öğrencilerine geniş biryelpaze sunmaktadır. Paylaşımlı apartlar, aile yanı konaklama, öğrenci hosteli, otel konaklama, gibi bir sürü seçenek mevcut. Konaklamaların hepsinde öğrencilere ücretsiz Wi-fi olanağı sumaktadır.

ACE English Maltaace Öğretmen Kalitesi Nasıl?

Ace Dil Okulunda ana dili İngilizce olan. Profesyonel ve sertifikalı öğretmenler derslere girmektedir. Okul eğitim konusunda son derece disiplidir.

ACE English Malta Dil Okulu Nasıl?

Malta dil okulları arasında önerebileceğim en iyi 5 dil okulu arasındadır. Konum, Eğitim, Kalite hususlarından hepsinden geçer not alan bir dil okuldur. Kaliteli ve uygun fiyatlı dil okulu arayanlar öğrencilerime önerim ACE’dir.
Başa dön tuşu
Hemen Ara