Hakkımızda

Maltalıyız.com son yıllarda artan Malta dil okulları sayısı ve bu doğrultuda artan talebi şeffaf ve güvenilir bir politika ile  karsılamayı hedeflemektedir. Malta’da birebir kurduğumuz okul bağlantılarımız, kendi deneyimlerimizden yola çıkarak hazırladığımız bilgilendirme sistemleri ve güncel fiyat poliçelerimiz ile Malta’da dil eğitimi almak isteyen her öğrencinin yanında olmaktayız.

Maltaliyiz yurt dışı eğitim danışmanlığı Malta’da yaşamış ve yaşamaya devam eden kişiler tarafından kurulmuş bir oluşumdur. Amacımız ada ile ilgili tüm bilgileri öğrencilerimiz ile paylaşarak Malta dil okullarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak ve süreç içerisinde ada’da sizinle birlikte olmaktır.
Dil eğitimi için Malta’yı tercih eden öğrencilerimize kaliteli iş birliği sunmak süreç hakkında bilgilendirmeleri yapmak ve öğrencilerimiz Malta’dayken de ulaşılabilir olup destek sağlamak Maltalıyız.com ailesinin görevidir.

Vizyonumuz;

2017 yılı sonlarında taşındığım Malta’da iki yıl geçirdim ve bana göre Malta dünyanın en güzel ada ülkesiydi. Bu süreçte çeşitli eğitim kurumlarında dil eğitimi alırken çalışma fırsatı da buldum. Gözlemlerim neticesinde yaklaşık bir yıldır planladığım projemi hayata geçirerek 2020 yılı başlarında Maltaliyiz adı altında yurtdışı eğitimi odaklı öğrencilere yönelik şirketimiz resmi olarak hayata geçirildi.
Şirketimizin Malta ayağını temsil eden ortağım ile birlikte çıktığımız bu yolda aynı zamanda yakın dostluğumuzdan aldığımız güç ve tecrübelerimiz ile öğrencilerimize destek olmayı görev ediniyoruz. İngilizce dil eğitimi için Malta’ya gelecek öğrencilere de başta güvenilir, şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmak en önemli ilkelerimizi oluşturmaktadır.

Misyonumuz;

Maltaliyiz.com ailesi olarak Malta’da dil eğitimi alacak öğrenciler için;
Amacımız sadece katalog üzerinden okul tercihi yaptırmak değil, öğrencinin talebi doğrultusunda en uygun okul seçimini birlikte yaparak, eğitim süresince mutlu olmalarını sağlamak.
Dil eğitimi süresi boyunca şirket olarak öğrencilerimize iyi bir rehberlik hizmeti sunmak.
Malta dil okulları adına edinilmiş tecrübelerden yola çıkarak verimli bir eğitim dönemi geçirilmesini sağlamak, bunları aileler ile öğrencilerimizle paylaşmak ve öğrencilerimizi yönlendirmektir.

Malta ve Malta’da İngilizce dil eğitimi ile ilgili tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizleri de Maltaliyiz ailesinde görmekten mutluluk duyarız. Eğer sizde Malta’da dil eğitimi almak istiyorsanız tecrübelerimizden yaralanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Başa dön tuşu
Hemen Ara