Malta Bayragı
Malta'nın en iyi dil okulu danışmanlığı

IELS Dil Okulu

Malta IELS Dil Okulu

Malta IELS Dil Okulu (The Institute of English Language Studies) bir kültür ve dil okuludur. Okul temel dil eğitimi yapısından başlayarak, öğrencilerinin ihtiyaçlarına uygun eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. IELS Malta Dil Okulu, Hemen hemen her yaş grubuna hizmet sağlayabilecek standarttadır. En temelden en üst seviyeye kadar dil eğitimi vermektedir. İngilizce öğrenimini kolaylaştırmak ve öğrencilerin rahatlıkla pratik yapabilmeleri vizyon edinmektedir. Bu doğrultuda 1985’ten günümüze kadar hizmetlerini sürdürmektedir.

LAL Grup bünyesinde bulunan IELS dil okulu Markası Malta’da kurulmuştur. LAL Grup Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda ve Güney Afrikada dil okulu bulunan global bir dil okulu zinciridir. LAL grubun 6 ülkede 17 dil okulu bulunmaktadır. Dil eğitimi konusunda oldukça profesyonel ve başarılı bir ekip tarafından yönetilmektedir. IELS/ LAL dil okulu 2 şubesi ile Malta Adasında’daki en prestijli dil okullarından birisidir. 

IELS Malta Dil okulu her yıl dil eğitim programlarına dünyanın her bölgesinden öğrenci kabul etmektedir. Profesyonel eğitmen kadrosu ve kültürel aktivitelerinde öğrencilere alışma ve kaynaşma süreçlerinde destek sağlamaktadır. IELS Malta’nın eğitim alanında sunduğu hizmetler birden fazla şehir içerisinde tercih edilebilmektedirIELS/LAL Malta dil okulunun merkez ofisi Sliemada’dır. Buna ek olarak Gozo şehirlerinde bulunan dil okulu ile öğrencilerine hizmet vermektedir.

IELS Malta dil kursu, öğrencilerine 25 farklı dil programı sunmaktadır. Yönetim ve öğretmen kadrosu kaliteli ve profesyoneldir. Eğitmen kadrosu ile bütün öğrencileri kendi evlerinde hissettirmek için gereken bütün özeni sunmaktadır. Modern sınıflar ve yaşam merkezleri ile sizlere kelimenin tam anlamıyla normatif bir yapı sağlamaktadır. 75 sınıfıyla hizmet sağlayan merkez eğitim üssü, Malta Eğitim Bakanlığı kontrolündedir. Bu eğitim kapsamında dünya standardında bir müfredat yürütülmektedir. Ayrıca IELS, Malta Dil Okulları birliği olan FELTOM’un da kurucu üyelerinden birisidir.

SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
malta-iels-dil-okulu

IELS Malta Dil Okulu Avantajları

 • İels Malta dil okulu harika bir konumdadır. Market, Restoran ve Sahil yürüme mesafesinde. Aktivite alanları yakın bölgelerdedir.
 • Yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. Deneyimli ve nitelikli bir eğitmen kadrosu bulunmaktadır.
 • Öğrenci memnuniyeti yüksektir.
 • Dünyanın tüm bölgelerinden öğrenci alan okul, öğrencilerine uluslar arası bir ortam sunmaktadır.
 • Türk Öğrenci sayısı ÇOK AZ. İnternet sitelerinde %4 olarak belirtilmiştir.
 • Otel odasında konaklama imkanı sunmakta konaklamalar yeni ve çok temiz. 24 saat açık resepsiyon, Klimalı odalar ayrıca oda temizliği belirli periyotlar ile okul tarafından yapılmaktadır.
 • Teras katta öğrencilerin de kullanabileceği yüzme havuzu mevcuttur.
 • Sınıfların hepsi modern ve akıllı tahtalar ile donatılmıştır. Okulun ve konaklamaların her alanında ücretsiz wi-fi bulunmaktadır.
 • Okul öğrencilerine ücretsiz hava alanı transferi ve ücretsiz sim kart imkanı sunmaktadır.
 • Cambridge English Centra, Celta ve Delta öğretmen eğitim programı bulunmaktadır.
 • İels Malta’daki en iyi dil okulları sıralamasında TOP 5 içerisindedir.

Malta IELS Dil Okulu Programları

Malta IELS Dil Okulu, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak birçok farklı eğitim programı sunmaktadır. Genel İngilizce kurslarında dersler okuma, yazma, konuşma ve dinleme üzerinde yoğunlaşmaktadır. İletişim kurma konusunda özgüven kazandırmak için özellikle akıcılık üzerinde durulur. Bu kurslar tüm dil seviyeleri için uygundur. Genel İngilizce kursu ile kelime dağarcığınız genişleyecek ve güveniniz artacaktır. Kurs kitapları anlaşılır ve eğiticidir.

Malta IELS dil okulunun öğrencilerine sağladığı temel programlar:

 • Genel İngilizce Eğitimi
 • Yoğun İngilizce Programı
 • İş (Çalışma) İngilizce Programı
 • İngilizce Özel Ders Programları
 • Akademik Dönem Kursları
 • 40 Yaş Üzeri Dil Eğitimleri
 • Çeşitli Sınavlara Hazırlık Programları
 • Teacher Training
 • Çocuk Tatil Programları
 • Çocuk Yaz Kampları
 • Aileler için Programlar
 • Alternatif Dil Programları

Genel İngilizce Eğitimi

Genel İngilizce kursları, dil eğitim programlarında dört ana alan içerisinde içerisinde verilen programlar dizisidir. Bu alanlar; okuma, yazma, konuşma ve dinleme şeklinde olup çeşitli seviyelerdedir. Programlar ile öğrenciler iletişim kurma becerilerini arttırarak, dil yetkinliklerini geliştirebilmektedirler.

Yoğun İngilizce Programı

Yoğun İngilizce programı ile modern İngilizce’yi hızlı ve sağlam bir temele dayandırarak eğitim sağlanmıştır. Standart ve Premium seçenekleri ile sağlanan opsiyonlarda, akıcılığınızı ve birebir eğitim programlarınızı seçme opsiyonuna sahip olacaksınız.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi genel olarak sunum ve toplantılar gibi iş durumları hakkındadır. İş hayatınızda gerekli olan tüm bilgileri bu kurs sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz. Amacınız iş hayatınızda daha kaliteli iletişim kurmak ise bu kurs sizin için uygun bir eğitim olacaktır. Program dahilinde öğrenciler; sunum, toplantı ve müzakereler sırasında kullanmaları gereken cümle yapılarını ve konuşma stillerini öğrenirler.

Kurs süresince özgeçmiş yazımı ve referans mektubu düzenleme gibi konularda da eğitim verilmektedir. Sınıflarda yaklaşık 4, 6, 8 kişi olmaktadır. Böylece dersler öğrenciler için verimli geçmektedir. Bu eğitim programı için IELS Malta Dil Okulu bünyesinde ders alabilirsiniz.

 • Yönetici İş İngilizcesi Eğitimi
 • Yönetici Mini Grup Yoğun İş İngilizcesi

Sınava Hazırlık Programı

Sınava hazırlık kursları genellikle çeşitli sertifika sahibi olmak isteyenler, üniversite öğrencileri ve iş bulma konusunda fayda sağlamak isteyen bireyler tarafından tercih edilmektedir. Kurs boyunca okuma, dinleme, konuşma ve yazma derslerinin yanında sınav etkinlikleri ve akademik becerilere de odaklanılmaktadır.

Sınavlara yardımcı olmak adına öğrenciler için düzenli bir şekilde uygulama testleri yapılır. Tüm öğrenciler sınavdaki ilerleme düzeyini görebilmek için öğretmenler tarafından destek de alırlar. Ev ödevleriyle de derslerin pekişmesi sağlanmaktadır. IELTS sınavı başta olmak üzere TOEFL ve yerel dil sınavlarına da hazırlık şemasını içerisinde barındırmaktadır.

 • Standart Genel İngilizce + IELTS Kursu
 • IELTS Yoğun Sınav Kursu
 • Cambridge Sınav Kursları: FCE, CAE, CPE

Üniversite Hazırlık Programları

 • Akademik Amaçlar İçin İngilizce
 • Üniversite Hazırlık İngilizce Eğitimi

40 Yaş Üzeri Dil Eğitimleri

Bu eğitim yapısı içerisinde 40 yaş ve üzeri için en normatif eğitim yapısı oluşturulmaktadır. Bu noktada öğrencilerin kültürel aktiviteler ve çeşitli sosyal olaylar ile dil öğrenmesi planlanır. Bu yapıda haftalık 20 ders üzerinden 6 öğrencilik gruplarda eğitim sürdürülür.

IELS Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

IELS Malta Dil Okulu bünyesinde İngilizce eğitimi almak isteyen bireyler için farklı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Modern okul binasının yakınlarında çeşitli otel seçenekleri vardır. Sizin için en uygun otelde konaklayabilirsiniz. Bütün konaklama yerleri öğrenciler için konforludur. Otel konaklamasının yanında aile yanı konaklama da öğrenciler tarafından tercih edilen bir seçenektir.

Days-Inn Hotel: Öğrenciler otelde konaklama imkanına sahiptir. Bu otel okula sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Days-Inn Hotel; IELS Malta Dil Okulu yöneticileri tarafından çalıştırılan bir oteldir. Her katta ortak mutfak alanı bulunur.  Bu mutfak; 10.00- 22.00 arası açıktır.

Tüm odalarda da özel banyo bulunmaktadır. Ayrıca otelin çatı katında bulunan yüzme havuzundan da öğrenciler faydalanabilir. 2 adet asansör bulunan otelde 24 saat resepsiyon hizmeti de sunulmaktadır. Oldukça ekonomik bir seçenektir. Öğrenciler tarafından en çok tercih edilen konaklama seçeneğidir.

Malta Palaca Otel: Malta Palaca Hotel; IELS Dil Okulu’na 5 dakika uzaklıkta olan oteller arasındadır. Konumu itibariyle hem okula hem de sahile yakın olarak bulunmaktadır. Otelde 100 oda vardır ve her bir odada banyo bulunur. Ayrıca klima da her odada mevcuttur.

Malta Rocca Nettuno HotelIELTS Malta Dil Okulu yanında bulunan bir oteldir. Okula çok yakındır. Yaklaşık olarak 3 dakikalık bir mesafededir. Modern oteller arasında yer almaktadır. 4 yıldızlı butik otel olarak bilinmektedir. Malta Rocca Nettuno Hotel’de 40 süit oda bulunmaktadır.

The Howard Hotel: The Howard Hotel; Malta Dil Okulları içerisinde yer alan IELS Malta Dil Okuluna 15 dakikalık bir mesafededir. Konum olarak denize sıfırdır. 49 adet oda bulunmaktadır. Odalar tek kişilik ya da çift kişilik olarak tasarlanmıştır. Her odanın içerisinde klima ve banyo bulunur. Bu otelde de 24 saat süresince resepsiyon hizmeti öğrencilere sunulmaktadır. Lobi alanında ise ücretsiz internet vardır.

Malta Bay View Hotel: Malta Bay View Hotel; IELS Malta Dil Okulu’na 15 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır. Tas-Sliema olarak da bilinen Sliema sahilinde harika bir konuma sahiptir. Ayrıca otel içerisinde kapalı yüzme havuzu, fitness odası, sauna ile birlikte açık yüzme havuzu gibi seçenekler de mevcuttur.

Aile Yanı Konaklama SeçeneğiIELS Malta Dil Okulu öğrencileri aile yanı konaklama seçeneğini de tercih edebilirler. Genellikle aile yanı konaklamalarına kahvaltı ve akşam yemekleri dahildir.  Aile yanı konaklama hizmeti veren aileler çocuklu ya da çocuksuz olabilirler. Aile yanı konaklama tercih edildiğinde evde bulunan aile üyeleriyle rahat bir şekilde İngilizce pratiği yapılabilir. Böylece İngilizceniz daha kısa sürede gelişecek ve akıcılık düzeyiniz de daha iyi bir duruma gelecektir.

IELS Okulunda Eğitim Almanın Avantajları

Malta’daki en kaliteli eğitim kurumlarından birisidir. Eğitimci kadrosu tecrübeli ve işinde uzman öğretmenler tarafından oluşmaktadır.

Eğitim olanaklarının yanında birçok faaliyet de düzenleyen bu okul; öğrencilerin hayat kalitesini de yükseltmektedir. IELS Malta Dil Okulu bünyesinde eğitim alacağınız süre boyunca çeşitli geziler ve organizasyonlar düzenlenmektedir. Bu organizasyonlar ile öğrencilerin daha çok sosyalleşerek daha hızlı dil öğrenmesi amaçlanmıştır.

Yeni gelen öğrencilerin okula daha çabuk adapte olmasını sağlamak amacıyla ‘Hoş Geldin Partisi’ düzenlenmektedir. Ayrıca Gozo ve Comino Adalarına da tekne turları düzenlenmekte olup teknede de çeşitli partiler yapılmaktadır. Özellikle Comino Adası’nda derin deniz dalışları gibi aktiviteler de düzenlenmektedir.

Turizm ülkesi olarak bilinen Malta çeşitli adaları bünyesinde barındırdığı için tatil yapma imkanı da bulunmaktadır. Gece hayatı ile de dikkat çeken Malta’da vakit geçirilebilecek çok sayıda seçenek bulunmaktadır.

IELS Malta Dil Okulu Paceville olarak bilinen eğlence merkezine de 30 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile de buraya kolayca varılabilir. Paceville olarak bilinen bölge; Malta’nın gece hayatı merkezi olarak bilinmektedir. Öğrenciler tarafından eğlence amacıyla en çok tercih edilen merkezdir.

Bunların yanı sıra Malta Dil Okulları içerisinde yer alan IELS Malta Dil Okulunda eğitim görürken boş günlerinizde Avrupa ülkelerine ekonomik fiyatlarla geçiş yapılabilir. Malta’ya en yakın ülkelerden biri olan İtalya’ya giderek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

IELS Malta Gozo Dil Okulu

Malta Dil Okulları içerisinde yer alan IELS Malta Dil Okulu’nun bir şubesi de Gozo Adası’ndadır. Bu okul Sliema şehrinde bulunan okula kıyasla daha butik bir okuldur. Bu dil okulundaki sınıflarda en fazla 10 öğrenci bulunmaktadır. Dil sınıflarının hepsi geniştir ve ferah bir ortamda ders işlenmektedir. Ayrıca bu sınıflar tam donanımlıdır. Dileyenler bu okulu da tercih edebilir.

IELS Malta Dil Okulu- Sliema Şehri

IELS Malta Dil Okulu; Sliema şehrinde bulunmaktadır. Sliema; Malta’nın popüler şehirleri arasında bulunur. Tas- Sliema olarak da bilinen Sliema tam olarak bir sahil kasabasıdır. Ayrıca bu şehir alışveriş merkezleriyle de ön plandadır. Bu bölgede çeşitli mağazalar, restoranlar, kafeler ve barlar yer almaktadır. Mağazalar hem alışveriş merkezinde hem de caddelerde bulunur. Buralardan rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Bu şehirden Malta’nın başkenti Valetta’ya toplu ulaşım araçları tercih edilerek gidilebilir. Başkentin tarihi güzellikleri de böylece görülebilir. Sliema şehrinden sadece 15 dakikalık bir mesafede bulunan gece hayatı bölgesi St. Julians’a yürüyerek de ulaşılabilmektedir.

Ayrıca Malta’da yemek için patisserie adı verilen fırınlar da tercih edilebilir. Buralarda pizza, makarna ve çöreklerden satın alabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlıdır.

Malta IELS Dil Okulu Fiyatları

İhtiyaçlarına uygun eğitim programlarına katılabilen öğrenciler, belirlenen sürede istedikleri yapıda dil öğrenmeyi başarabilmektedirProgramın katılım koşulları ve fiyatları ile ilgili detayları sitemizin iletişim bölümünden 7/24 bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Birçok öğrenci tarafından dil eğitimi için sıklıkla tercih edilen Malta; diğer Avrupa ülkelerine oranla daha ekonomiktir. Dil okullarının fiyatları birçok sebebe bağlı olarak değişmektedir. IELS Malta Dil Okulu bünyesinde alacağınız İngilizce eğitiminin süresine göre fiyatlar belirlenmektedir. Bunun yanı sıra İngilizce eğitim programları farklı kategorilere ayrılmıştır. Seçilen programa göre de fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Dil okulundaki eğitim fiyatları ile birlikte tercih edilecek konaklama seçeneği de önem taşımaktadır. Çünkü otel konaklaması ve aile yanı konaklama seçenekleri ayrı fiyatlarla öğrencilere sunulmaktadır. O nedenle fiyat farkı oluşabilir. Ancak IELS Dil Okulu fiyat açısından oldukça ekonomiktir. Öğrenciler tereddüt etmeden tercih edebilirler.

Konaklama Tipi 4 Hafta 6 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 24 Hafta
Day’s Inn Hotel (4 kişi) 1250€ 1831€ 2412€ 3575€ 4738€ 7064€
Day’s Inn Hotel (2 kişi) 1392€ 2069€ 2636€ 3910€ 5184€ 7733€
Day’s Inn Hotel (1 kişi) 1883€ 2781€ 3636€ 5411€ 7186€ 10736€
IELS Onsite R. (2 kişi) 1408€ 2069€ 2954€ 3910€ 5184€ 7733€
Aile Yanı (2 kişi) 1566€ 2306€ 2996€ 4450€ 5904€ 8813€
SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Malta IELS Dil Okulu Gidiş Şartları

Malta dil eğitimi nasıl alınır sorusunun birden fazla yanıtı bulunmakta. Malta IELS Dil Okulu gidiş şartları da bu duruma paralel olarak öğrencilerinden çeşitli koşulları karşılamasını beklemektedir. Eğitim kurumu vizyonu gereğince, öğrencilerinin ülkesinin temel ahlaki yapısı ve kültürünü yaşamasını hedeflemektedir. Bu arada dil öğrenip, pratik yapmaları için gereken bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ciddi bir çalışma anlayışı ve eğlenceli bir kültürel aktivite zinciri ile birlikte. Eşsiz bir deneyime sahip olabileceksiniz.
 
IELS 30 yılı aşan deneyimi ile tamamen öğrencilerine kaliteli deneyim yaşatma arzusu ile kurulmuştur. Bu anlamda Milli Eğitim Bakanlığı başta olmak üzere, Malta hükümetinin gerektirdiği bütün izin ve sertifikalara da sahiptir. Cambridge Üniversitesi’ne bağlı olan IELS, ESOL öğretmen eğitim merkezi olarak “DELTA Öğretmen Kursları” veren tek kurumdur. Bu noktada işleyişindeki standardın, Malta içerisindeki diğer dil kurumlarına kıyasla daha ciddi olduğunu söylemek mümkün.
 
Okulda bulunan konaklama merkezinde, öğrencilerin ihtiyaç duydukları bütün gereksinimler bulunmaktadır. Kurumsal ağırlama ve kusursuz bir eğitim anlayışı ile bu yapıyı sürdüren firma, eğitim programına dahil olan bütün öğrencilerine eşsiz bir deneyim vaat etmektedir. Bu programlar dahilinde;
 
 • Konaklama (Otel, misafir aile konaklamaları, Daire ve Pansiyonlar)
 • Ulaşım (Taksi, otobüs ve minivan transferi)
 • Eğlence Aktiviteleri (Geziler, spor aktiviteleri, rehberli turlar ve kültürel yapılar)
 • Müşteri hizmetleri işleyişleri
 • 24 saat çağrı merkezi hizmetleri
 • İş bulma hizmetleri

IELS Dil Okulu Özellikleri

Malta IELS dil okulu özellikleri, öğrencilerine birçok alanda avantaj sunabilmektedir. Bunları temel olarak değerlendirirsek;

 • Aile yanı konaklama fırsatı sunabilmekte,
 • Rezidans konaklama verebilmekte,
 • Otel konaklamasında uygun fiyat fırsatları sağlayabilmekte,
 • 75 sınıfı ile 750 öğrenci kapasitesindedir.
 • Sınıflar maksimum 10 kişiden oluşmaktadır.
 • Her yaş grubuna ve her ihtiyaca uygun dil eğittimi sağlayabilmektedir.
 • Klimalı, aydınlık ve son teknoloji ürünleriyle donatılmış sınıflar.
 • Kütüphane
 • İnternet cafe
 • Wi-Fi
 • Kafeterya
 • Sliema bölgesinin merkezindeki eğitim kursu, birçok AVM, restoran, cafe, bar ve ulaşım kolaylığı bulunan bir alandadır.
 • 15 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile feribota ulaşım sağlayabilir ve Valetta’ya geçiş sağlayabilirsiniz.

Malta IELS Dil Okulu Ne Kadar?

Eğitim ücretlerine geçmeden önce, vize, gidiş dönüş uçak bileti ve sağlık sigortası ücretleri ile ilgili detayları değerlendirmek gerekmektedir.

Eğitim ücreti olarak da kurum ortalama 6 haftalık bir eğitim için 1000 € civarında bir ücret talep etmektedir. Bunlara ek olarak ön kayıt ücreti ve konaklama ücreti de fiyatlandırmaya eklenecektir. Ancak çeşitli kampanya dönemleri ve promosyon indirimleriyle firmamız sizlere uygun fiyata profesyonel çözümü vaat ederFiyatlandırma ve çeşitli detaylarla ilgili Malta Dil Eğitimi Danışmanlığı üzerinden destek alabilirsiniz. Buna ek olarak, fiyat teklifi almak için siz de sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Malta’da Dil Okuluna Gideceklere Tavsiyeler

Malta Dil Okulları içerisinde yer alan IELS Dil Okuluna gitmeye karar verildiğinde ilk olarak konaklama yeri belirlenmelidir. Gidiş- dönüş tarihlerinin de erken belirlenmesinde fayda vardır. Çünkü bu tarihlere göre ekonomik bir fiyata bilet alınabilir. Eğer kış sezonunda Malta’ya gidilecekse öğrencilerin yanına mont, ceket ve yağmurluk türü giyecekler alması önemlidir. Çok kalın olmayan uzun kollu kıyafetler de tercih edilebilir. Bot da kış sezonu için bavulda bulunmalıdır.

Gidiş için yaz sezonu tercih ediliyorsa hafif pamuklu kumaşların tercih edilmesi faydalı olacaktır. Malta, yaz aylarında genel olarak sıcak geçtiği için güneş kremi de bulundurulması gerekenler arasındadır.

Malta’ya gidilmeden önce gezilip görülmesi gereken yerler ile ilgili bir rota belirlenmelidir. Böylece Malta’nın tarihi ve doğal güzellikleri deneyimlenmiş olacaktır. IELS Malta Dil Okulu çalışanlarından edineceğiniz şehir haritası ve toplu ulaşım saatlerinin olduğu program size bu konuda kolaylık sağlayacaktır.

Kent merkezlerindeki turlar ile anlaşarak Gozo ve Comino adalarına ulaşmak daha ekonomik olacaktır. Aynı zamanda şehirlerde bulunan açık gezi otobüsleri ile de kent merkezlerinin kültürel güzellikleri gözlemlenebilir. Böylece güzel anılar biriktirilmiş olacaktır.

IELS Dil Okulu Öğrencilerine Ne Vaat Ediyor?

Maltas IELS dil okulu, her şeyden önce bir geleceğe sahip olan bir eğitim kurumudur. Bu alanda yöneticileri ve eğitmenleri 30 yıla aşkın bir süredir açık olan bu kuruma renk ve değer katmayı başarmıştır. Okul içerisindeki profesyonel eğitim ve teknolojik imkanlar bir araya geldiğinde ortaya kusursuz bir portföy çıkmaktadırCambridge Üniversitesi ile birlikte sürdürdüğü Delta Öğretmen Eğitimleri, kurumun dünya standartlarında eğitim verdiğinin de kanıtı niteliğindedirAldığınız eğitim programından bağımsız olarak, kurumun her olacağından faydalanabilecek ve eşsiz bir eğitim programı deneyim edebileceksiniz. LaL Kurumlarının bir parçası olan IELS dil okulu, Malta dışında dünyanın birçok ülkesinde de eğitim veren bir yapıya bürünmüştür.

Sliema Dil Okulları

SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Hemen Ara