Malta Bayragı
Malta'nın en iyi dil okulu danışmanlığı

Gateway School Of English Dil Okulu

Malta Gateway School Of English Dil Okulu

Gateway (GSE) Malta 2002 yılında kurulmuş Malta’nın köklü butik dil okullarından birisidir.Gateway, aile şirketi olarak yönetilmesine rağmen kurumsal süreçlerini oturtmuş olmasıyla da dikkat çekiyor. Eğitime katılan öğrencilerine kaliteli bir eğitimin yanı sıra sıcak ve samimi bir ortam sunan butik okul, öğrencilerine kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyor.

 

Gateway school of english dil okulu, Malta’nın merkez şehri St. Julian’s bölgesinde yer alan Spinola Bay (Spinola Koyu) ile yaklaşık 15 dakika yürüme mesafesinde olan San Gwann şehrinde konumlanmıştır. Okulun hemen yakınında otobüs durağı olması sayesinde her yere ulaşım daha rahattır.

Gateway School of English Dil Okuluna Genel Bir Bakış

Gateway School of English dil okuluKaliteli eğitim kadrosu ile her yıl yüzlerce öğrencisine İngilizce dil eğitimi hizmeti vermektedir. Gateway School of English’in toplamda 8 sınıfı bulunmaktadır, tüm sınıflar akıllı tahta ve klimaya sahiptir. Öğrencilerine butik okul konseptinde sıcak ve samimi bir eğitim ortamı sunmaktadır. Gateway uygun fiyatlı Malta dil okulları arasındadır.

Gateway School of English dil okulu sıklıkla ziyaret ettiğim okullardan birisidir. Özellikle belirtmek isterim ki okul müdürü Karl gerçekten çok sıcak kanlı birisi ve öğrenciler ile fazlasıyla ilgileniyor. Tüm soru ve talepleriniz için kendisine kolayca ulaşabilirsiniz. Okulda eğitim görürken büyük okullara nazaran sıcak bir ortam oluşturmaktadır. Bu öğrencinin kendisini rahat ve güvende hissetmesini sağlamaktadır. Butik okulların en büyük avantajlarından birisi budur.

Kapasite olarak değerlendirmek gerekirse, Malta’nın orta ölçekli okullarından biri olan Gateway, fiyat olarak da diğer okullara göre biraz daha ekonomiktir.

 

Yabancı dil öğrenme noktasında oldukça önemli olan okullardan biri olan Gateway, uluslararası etkileşimi yüksek olan bir dil okuludur. Gateway yılın her zamanı okul bünyesinde en az 8 farklı milliyetten öğrenciyi ağırlar. Gerek sınıf içinde gerekse sınıf dışı aktivitelerde uluslararası etkileşime oldukça fazla önem verilir.

Gateway Avantajları

 

 • Kurulduğu günden günümüze ivme kazanarak dil eğitimi veren, aile tarafından işletilen köklü butik bir okuldur.
 • Gateway School of English öğrencilerine okul ile aynı caddede bulunan rezidans konaklama seçeneği sunmaktadır. Rezidans konaklama seçeneğinde öğrencilerine ücretsiz olarak açık büfe kahvaltı imkanı sağlamaktadır. (Diğer okullarda kahvaltı ekstra ücretli olarak sunulmaktadır)
 • Butik okullar arasında en rahat edebileceğiniz okullardan birisidir. Okul içerisinde sıcak ve samimi bir ortam bulunmaktadır.
 • Malta’nın St Julian’s Körfezi’nin yakınlarında yer alan okul, merkezi bir noktada konumlanmıştır. Bu sayede okuldan birçok noktaya ulaşım kolaydır.
 • Nitelikli ve deneyimli profesyonel bir eğitmen kadrosu ile çeşitli eğitimler sunar.
 • Okula 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan otobüs durağı ile kolay bir şekilde Malta’nın bir çok bölgesine ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Sadece çocuk ve gençler değil 50 yaş ve üstü katılımcılara yönelik İngilizce programlarına da yer verir.
 • LanguageCourse.net tarafından 2019 yılında müşteri memnuniyeti anketinde en yüksek olan okullardan biri olması sebebi ile ödüle layık görülmüş butik bir dil okuludur.

Malta Gateway dil okulu fiyatları

Malta Gateway School of English dil okuluuygun fiyatlı dil okullarından birisidir. Kısıtlı bütçeye sahip iyi bir eğitim almak isteyen öğrencilerin değerlendirebileceği dil okulu seçeneklerinden birisidir. Malta 2024 fiyat listesini buradan inceleyebilirsiniz.

Konaklama Tipi 4 Hafta 6 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 24 Hafta
Gateway Residans (3 kişi) 1384€ 2076€ 2040€ 3360€ 4480€ 6480€
Gateway Residans (2 kişi) 1460€ 2196€ 2200€ 3600€ 4800€ 6960€
Gateway Residans (1 kişi) 2140€ 3210€ 3680€ 5520€ 7360€ 10800€
SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Gateway Malta Dil Okulunda Eğitim

Okulun tüm öğretmenleri Celta ve Delta gibi uluslararası İngilizce dil yetkinliklerine sahiptir. Kısa süreli de olsa bende gateway okulunda eğitim aldım. Öğretmen kalitesi gerçekten yüksek ve eğitim konusunda başarılı olduklarını belirtmek isterim. Sınıf mevcutları 8-12 öğrenci arasındadır. Sabah, Öğle ve Akşam kurs seçenekleri bulunmaktadır. Akşam kursu bulunan nadir okullardan birisidir. Akşam kursu (18:30 – 20:00) arasında verilmektedir. Remote çalışan ve akşam kursu almak isteyen öğrenciler için birebiridir.

 

Genel İngilizce, Yoğunlaştırılmış İngilizce, Yaz okulu 4-11 yaş ve 11-17 yaş eğitimleri bulunmaktadır. TOEFL, Ielts, Cambridge, Fce, Cae hazırlık kursları, İş İngilizcesi, Teacher training kursu. +50 yaş grubu kurs Aile yaz okulu seçenekleri ile öğrencilerine geniş yelpazede kurs seçenekleri sunmaktadır.

 

 •   Gateway’in öğretmenleri son derece nitelikli ve deneyimlidir. Tüm öğretmenlerin anadili İngilizcedir.
 •   Butik bir okul olduğu için katılımcılarına sınıf içinde ve sınıf dışında bireysel ilgi gösteriyor.
 •   Birebir ve grup eğitimleri veriyor.
 •   Havacılık İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Mühendislik İngilizcesi, Medya İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi gibi mesleki İngilizce eğitimleri veriyor.
 •   Genel İngilizce, İş ve Mesleki İngilizce kursları sunan okul, farklı eğitim paketleri sunuyor.
 •   Birlikte seyahat eden çocuklar ve ebeveynler için de aile kurs imkanları sağlıyor.
 •   Erasmus ve Öğretmen Yetiştirme Kursları ve spor, kültür, tarih gibi aklınıza gelebilecek daha birçok English Plus programları ile öğrencilerini karşılıyor.

Gateway Konaklama Seçenekleri

Gateway okul rezidansı (GES rezidans) okulun 50 mt yanında bulunmaktadır. Rezidans tipi konaklama seçeneğinde 1 kişilik, 2 kişilik ve 3 kişilik oda seçenekleri bulunmaktadır. Tüm odalar klimalıdır ve ücretsiz wi-fi bulunmaktadır.

Fiyatlara her sabah verilen açık büfe kahvaltısı dahildir. Yani öğrenciler sabah kahvaltılarını yaptıktan sonra 2 dakika içerisinde sınıflarında olabilmektedir. Okul rezidansında sadece Gateway öğrencileri konaklamaktadır.

 

Apart (öğrenci yurdu) konaklama olarak okula 5-15 dakika yürüme mesafesinde apart seçenekleri de sunmaktadır.

 

Okula 5-20 dakika mesafede aile yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

 

Ayrıca 3,4 ve 5 Yıldızlı otel konaklama seçenekleri de sunmaktadır.

Fiyatlara tüm fatura paraları dahildir.

Gateway yaz okulu

18 yaş altı Yaz okulu imkanı sağlayan Malta’daki sayılı okullardan birisidir. 18 yaşından küçük öğrenciler için özel eğitimler sunmaktadır.

4 – 11 yaş grubu yaz okulu
11-17 yaş grubu yaz okulu Junior programları bulunmaktadır. 

 

Ayrıca aile paketleri var. Aile programları dahilinde ebeveynler ve cocuk kursları aynı binada verilmekte olduğundan. Veliler çocukları ile birlikte aynı çatı altında eğitim alabilmektedir. Çocuk kurslarında geniş aktivite seçenekleri bulunmaktadır.

Gateway Öğrenci Portföyü

Gateway dil okulunun sitesinde verilen bilgilere göre öğrenci dağılımları şöyledir;

Batı, Doğu ve Merkez Avrupa (%60) : Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Avusturya, İsviçre, Polonya, Macaristan, Litvanya, Çek Cumhuriyeti Türkiye, Rusya, Ukrayna, ve Azerbaycan.

Kuzey Amerika (%20) : Brezilya, Kolombiya ve Arjantin

Asya: (%10) : Japonya, Kuzey Kore, Çin ve Tayvan

Orta Doğu (%5) : Kuveyt ve Suudi Arabistan

Kuzey Afrika (%5) : Libya, Cezayir ve Fas 

Gateway her şey dahil paket programı dahilinde olan hizmetler;

 • Eğitim ve Konaklama
 • Ücretsiz kahvaltı
 • İlk kurs kitabı
 • Simkart
 • Ücretsiz wi-fi
 • Ücretsiz klima tüm sınıflar ve tüm yurtlar


Havaalanı transferi 25€ ekstra ücrete tabidir. Uber veya Bolt taksi uygulamaları ile okul-havaalanı transferi ortalama 15€ tutmaktadır.

Gateway Dil Okulunun Sunduğu Aktiviteler

Eğitim süreniz boyuna Gateway Malta Dil Okulu tarafından organize edilen eğlenceli etkinlik ve aktivitelerden de yararlanabilirsiniz. Bu aktiviteler içinde en popüler olanlar şu şekildedir.

 •   National Stadium Ta’Qali
 •   Cattonera, Senglea ve Vittoriosa gezisi
 •   Malta yat gezisi
 •   Bowling, Futbol
 •   Barbekü partileri
 •   Gozo & Comino gezisi
 •   Popeye’s village turu
 •   Golden Bay, Majistral Nature ve History Park yürüme turu

  İnstagram sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Saint Julian’s Dil Okulları

SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Sıkça Sorulan Sorular

Butik okul arayan öğrenciler için Gateway dil okulu en iyi seçeneklerden birisidir. Okul bir aile tarafından yönetilmekte olup öğrencilerine de eğitim için sıcak bir ortam oluşturmaktadır.

Uzun süreli bir eğitim geçmişine sahip olan okul tecrübeli ve işinde uzman eğitim kadrosu ile hizmet vermektedir. Eğitim kalitesi yüksektir.

Gateway rezidans konaklama (okulun hemen yanında bulunmakta), Aile yanı, öğrenci yurdu ve 2,3 ve 4 yıldızlı otel konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Malta’nın San Gwan bölgesinde bulunmaktadır. Okulun tam adresi: Triq Il-Bosfru, San Ġiljan dir.

Hemen Ara