Malta Bayragı
Malta'nın en iyi dil okulu danışmanlığı

Sliema Dil Okulları

Sliema Dil Okulları ve Şehri Hakkında

Başkent Valetta’nın yanı başında, eşsiz güzellikte kıyı şeridine sahip Sliema, Malta’daki en önemli yerleşim bölgelerinden biridir. Malta dilinde Tas-Sliema olarak da bilinen Sliema şehri, deniz kıyısında yer alan büyük bir liman şehridir. Kıyı şeridi boyunca birçok restoran, cafe, pub, bar ve eğlence merkezinin bulunduğu yerleşim bölgesinde, sosyal yaşam oldukça gelişmiştir. Malta’daki alışveriş merkezlerinin ve mağazaların büyük bir çoğunluğu bu bölgede yer alıyor.

Turistler için birçok aktivite merkezinin de bulunduğu bölge, her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlar. Sliema açık hava festivalleri, konserler, su sporları, sokak performasları havai fişek gösterileri ve şenliklere ev sahipliği yapıyor. Özellikle yaz aylarında bölgeye olan ilgi yoğun olduğu için şehir bu aylarda kalabalıktır. Muhteşem bir gün batımı manzarasına sahip olan şehirde, en büyük aktivitelerden biri gün batımında sahilde yapılan yürüyüşlerdir. Sliema, kaliteli dil eğitimi veren okullarıyla da dikkat çekiyor. Bu bölgede bulunan dil okullarından birini tercih ettiğinizde hem sosyal yaşantınızı geliştirebilir hem de bu bölgede ihtiyacınız olan en iyi dil eğitimi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sliema Dil Okulları Malta’da Dil Öğreniminin Merkezi

Sliema, Malta’daki merkezi bölgelerden biridir. Ayrıca dil okullarının yoğun olduğu bölgelerden biri olan Sliema’daki dil okulları kaliteli eğitim, güzel çevre ve zengin kültürel deneyim sunar.Muhteşem deniz manzarası, güzel plajları, eğlence merkezleri ile popüler olan şehrin sosyal yaşamı oldukça renklidir. Ünlü restoranlarının yanı sıra yat ve yelkenli gemiler için büyük bir limanı bulunan Sliema, Ada’ya gelen turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği lokasyonlardan biridir. Şehrin geniş imkanları, eğitime gelen öğrencilere uluslararası bir ortam oluşturmada etkilidir.

İels Malta Dil Okulu

IELS Dil Okulu

Okul Son Derece Modern ve Büyük

IELS Sliema’da eğitim veren en kaliteli ve büyük okullardan biridir. Okul LAL grup bünyesinde bulunan Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda ve Güney afrikada şubeleri olan uluslararası bir dil okulu zinciridir. IELS dil okulunun Malta’da Sliema ve Gozo’da 2 adet okulu bulunur. Profesyonel eğitmen kadrosu ile eğitim veren IELS, Malta’daki popüler okullardan biridir.

Dil eğitiminde son derece profesyonel bir kadroya sahip, Malta dil eğitimi okulları içinde en iyi ilk 5’te gösterilen IELS, konaklama konusunda da öğrencilerine ayrıcalık sunar. Days Inn oteli IELS okuluna ait olduğu için öğrenciler bu otelde kaliteli bir konaklama deneyiminden yararlanabilir. Otel konforunda bir konaklama arayan öğrenciler için IELS, ideal bir seçimdir.

Am Language Dil Okulu Malta

Am Language Dil Okulu

Büyük ve Modern Gelişmiş Bir Okul

Sliema Amlanguage dil okulu oldukça köklü, merkezi konumda yer alan bir dil okuludur. Amlangauge dil okulu, 1987 tarihinden itibaren dil eğitimi alanında hizmet veren Ada’daki tecrübeli okullardan biridir. Eğitim kalitesiyle dikkat çeken Am Language, uygun fiyatlarıyla da öğrencilerin popüler seçimidir.

ISO 9001 belgesine sahip olan Amlanguage, Feltom’un kurucu üyesidir. Yılda ortalama 8.000 öğrenciye eğitim veren, büyük bir dil okuludur. Merkezi konumda olan bir okul arayanlar için Sliema Am Language dil okulu, nokta atışı bir tercih olacaktır.

Maltalıyız yurtdışı eğitim firması olarak Amlangauge dil okulu ile olan anlaşmamız doğrultusunda indirimli fiyatlardan yararlanmanızı sağlıyoruz.

linguatime malta dil okulu

Linguatime Dil Okulu

Okul Merkezi Bir Konum Yer Alır

Sliema Linguatime, Malta’daki kaliteli dil okullarından biridir. Tamamen profesyonel bir eğitim kadrosu ile hizmet veren Linguatime dil okulu, köklü bir kurumda dil eğitimi almak isteyenlerin tercihidir. Malta dil okulları içinde ortalama fiyatlarla butik bir eğitim hizmeti sunan okul, yoğun ve eğlenceli bir dil eğitimi almak isteyenler tarafından tercih edilir.

Dünyanın her yerinden dil eğitimi almak için gelen öğrencilere siz de katılabilirsiniz. Maltaliyiz.com farkıyla bu güzide okulda İngilizce eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Sliema şehrinin en köklü okullarından biri olan Linguatime’da İngilizce eğitimi almak artık sizin için oldukça kolay!

bels-malta-dil-okulu

Bels Malta Dil Okulu

Düzenli performans değerlendirme görüşmeleri

BELS, Malta’nın kuzeyinde yer alan yetişkinler ve gençler için İngilizce dil eğitimi sunan sertifikalı bir dil okuludur. BELS dil okulunu Malta’da bulunan yüksek standartlara sahip diğer okullardan farklılaştıran en önemli 2 nokta; butik bir okul olması ve kampüslerin konumlarıdır. Gozo adasında yer alan kampüsünün sakin ve sessiz bir bölgede olması, dil eğitimi alırken aynı zamanda doğanın yeşili ve denizin mavisi ile baş başa keyifli zamanlar geçirmek için ideal bir alternatiftir.

Malta yazlarının tüm özelliklerini en iyi şekilde taşıyan canlı sahil kasabası olan St. Paul Körfezi’nde bulunan BELS okul merkezi ise otobüs güzergahında ve denize sadece 20-25 metre mesafededir. Yerli halkın yaşadığı ve turistlerin yoğun olarak tercih ettiği bir bölgede olması nedeni ile restoran, alışveriş marketleri, sağlık tesisleri ya da ihtiyaç duyulabileceğiniz her çeşit tesise yürüme mesafesindedir.

Malta Lingua Dil Okulu

Malta Lingua Dil Okulu

Malta’nın En İyi Dil Okulu

Malta’nın kalbi Sliema’da bulunan Maltalingua Malta Dil Okulları sizlere unutamayacağınız bir dil kursu deneyimi sunuyor. 2018 yılında öğrenci değerlendirmeleri sonucu aldığı Best Language School in Malta (Malta’nın En İyi Dil Okulu) ödülü bu okulu öğrencilerin gözdesi haline getirmiş bulunmaktadır. Maltaliyiz.com öğrencilerinden de aldığımız olumlu yorumlar bu ödülü ne kadar hakkettiklerini bir kez daha göstermekte.

Sliema Dil Okulları Neden Tercih Edilmeli?

Malta’daki en önemli yerleşim bölgelerinden biri olan Sliema, dil okulları ile öğrencilerine birçok avantaj sunuyor. Bunlar;

 • Dil Eğitimi ve sosyalleşme için muhteşem bir ortam,
 • Malta dil okullarının en yoğun bulunduğu 2. bölge olma özelliği,
 • En çok turist alan bölgelerden biri,
 • Güzel çevre muhteşem deniz manzarası ve iklim koşulları,
 • Tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde karşılayabilme ayrıcalığı gibi birçok avantajdır.
 • En fazla tursitin bulunduğu bölgelerden birisidir.
 • Eğitim süreniz boyunca sliema şehrinde düzenenen bir çok etkinliğie katılabilirsiniz.

Sliema Gezilecek Yerler Nelerdir?

Deniz kıyısında yer alan büyük bir liman şehri olan Sliema’da gezilecek ve görülecek birçok yer bulabilirsiniz.

 • Sliema sahil yolu
 • Manoel island
 • Fort Tigne Kalesi (16. Yüzyıldan kalma bir eser)
 • Sliema ferry
 • The Point alışveriş merkezi
 • Stella Maris Kilisesi
 • The independance bahçesi
 • Sliema taş sahil

Sıkça Sorulan Sorular

Sliema, dil okulları alanında Malta’daki en popüler 2. bölgedir. Turistlik açıdan en çok tercih edilen bölgelerden biri olduğu için öğrencilere speakinglerini geliştirebilecekleri uluslar arası bir ortam sunar. St julian’s bölgesinin Sliema, aksine daha fazla sakinlik arayanlar için birebirdir. Deniz kenarında bulunan Sliema okul sonrası öğrencilere birçok eğlence ve aktivite merkezi sunar.

Sliema dil okulları için mükemmel bir lokasyona sahiptir. Bu bölge 7/24 hayatın devam ettiği, tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde karşılayabileceğiz bir lokasyona sahiptir. Ünlü restoran, bar, plaj ve cafelerin olduğu bir liman şehridir.

Sliema, Malta’da dil okulu açıcından en yoğun ikinci bölgedir. Iels, Amlangauge, Inlingua, Linguatime, NTST gibi kaliteli dil eğitimi veren okullar bu bölgede yer alır.

 • Akdeniz'in turkuaz sularıyla çevrili canlı bir şehir atmosferi sunar.
 • Her yaştan öğrenciye hitap eden geniş bir yelpazede dil kursu seçeneği mevcuttur.
 • Yüksek kaliteli eğitim ve deneyimli eğitmen kadrosuyla uluslararası standartlarda dil eğitimi sunar.
 • Uygun fiyatlı dil kursu ve konaklama seçenekleri mevcuttur.
 • Eğlenceli ve sosyal bir ortamda dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
 • Malta'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetme imkanı sunar.
 • Sörf, dalış, su kayağı gibi su sporları
 • Tarihi ve turistik yerleri geziler
 • Silema sokak festivalleri
 • Kültürel etkinlikler
 • Gece hayatı
 • Spor müsabakaları

Dil kursu, konaklama, yeme-içme, ulaşım ve diğer masraflar için ayda ortalama 600€ - 1000€ arasında bir bütçe ayırmanız gerekir.

Hemen Ara