Malta Clubclass Dil Okulu

clubclass-maltaMalta Clubclass dil okulu 1999 Yılında Malta’ya göç etmiş İngiliz bir aile tarafından kurulmuştur. 2012 yılında Clubclass Londra şubesini açmışlardır. Clubclass diğer Malta dil kurslarına nazaran. Öğrencilerine daha uygun fiyatlı İngilizce dil kursu seçenekleri sunmaktadır. En Ucuz Malta dil okulu arayan öğrenciler. Clubclass ingilizce dil okulunu değerlendirebilirler. Okul kurs ve konaklama ücretleri olarak uygun fiyat politikası izlemektedir. Clubclass’ ta 3 ay eğitim aldım yazımda sizlere tüm deneyimlerimi ve gözlemlerimi paylaşacağım.

ClubClass 21 yıllık tecrübesiyle dünyada 50’den fazla bölgeden öğrencilerine hizmet veren büyük ve global bir dil okuludur. Malta’da İngilizce dil okulları arasında kendini kanıtlamıştır. Swieqi bölgesinde bulunan ClubClass. Paceville gibi merkezi konumlara yürüme 10 dk mesafededir. Clubclass Malta FELTOM, WYSETC, ALTO, CSN gibi kurumlarla akredite olmuş. Malta eğitim bakanlığı tarafından onaylı bir okuldur.

Clubclass Fiyat/Performans açısından öğrencilerin memnun kaldığı Malta dil okulları arasındadır. Okul yönetimi ve öğretmenleri işlerinde profesyonel kişilerdir. Malta Clubclass okulu bir tatil kompleksinin içerisinde kurulmuştur. İçerisinde Havuz, Spor salonu, aerobik salonu. İnternet cafe, Cafe ve Restaurant barındırmaktadır. Tam anlamıyla İngiliz kültürü ile yönetilen okul eğitim konusunda disiplinlidir. Öğrenci koordinatörü Linda devamsızlığa aşırı önem vermektedir. Çok devamsızlık yapmamanızı öneririm 🙂

Malta-clubclass-dil-okulu

Clubclass aktivite programlarına önem veren Malta İngilizce dil okullarından birisidir. Öğrenci kapasitesinin yüksek olmasından dolayı. Öğrencilere her hafta farklı aktivite programları sunmaktadır. Öğrenci sirkülasyonu fazla eğlenceli ve hareketli bir okuldur. En uygun Malta dil okulları arasında bulunan ClubClass eğitim kalitesi ile göze çarpmaktadır

Malta Clubclass Dil Okulu Avantajları

 • Öğretmenleri gerçekten kaliteli, işlerinde uzman ve öğrencilerin üzerine düşüyorlar.
 • Malta ClubClass dil okulu öğrenciler için hazırladığı aktivite programları çok fazla.
 • Malta’daki ucuz dil okulları arasında kalitesiyle göze çarpmakta. Uygun fiyatlı Malta dil okulu arayanlar için. Tercih edilebilecek en iyi okullardan bir tanesi.
 • Global bir okul dünyanın her yerinden gelen öğrencilerine eğitim vermekte.
 • Konum olarak ST Julians bölgesine çok yakın 10 dk yürüme mesafede olan Swieqi bölgesinde. Tüm ihtiyacınızı yürüme mesafesinde karşılayabilirsiniz. Paceville (barlar caddesi) yürüyüş mesafesinde.
 • Malta ClubClas dil okulu tatil kompleksi içerisinde kurulmuştur. İngilizce öğrenirken tatil yapabilirsiniz. Kampüsün içerisinde bulunan havuz, spor salonu gibi imkanlardan. ÜCRETSİZ olarak yararlanabilirsiniz.
 • Malta’da Türk çalışanı bulunan enden okullardan birisidir. Kendi dilinizde konuşabileceğiniz bir danışmanınızın olması yurt dışında her zaman avantajlıdır.

Malta En Ucuz Dil Okulu

 Avantajlardan en büyüğünü en sonra bıraktık. 2021 yılı için Malta en ucuz dil okulu Clubclassdır. Türk öğrencilerine özel indirimli herşey dahil dil okulu paket programları sunmaktadır. Bu kampanya ile 2021 yılı için en ucuz Malta dil okuludur.

Malta Clubclass Dil Okulu Fiyatları 2021

Malta Clubclass Dil Okulu Fiyat olarak. Uygun konaklama ve kurs seçenekleri sunmaktadır. Türkiye pazarı için kampanyalı Malta herşey dahil okul fiyatları sunmaktadır. Clubclass 2020 fiyatlarında Euro kurunu 5 TL ye sabitlemiştir. (2021)
Örneğin 3 aylık okul+ yurt konaklamalı fiyatınız. 2021 yılı için 17-18 bin TL civarında. Herşey dahil Malta dil okulları arasında en ucuz olarak Clubclass’ın fiyat olarak öne çıkmaktadır.

En uygun fiyatlı Malta dil okulları arayanlar için. Tercih edilebilecek güzel okullardan birisidir. Malta dil okullarında indirim, Malta uçak biletlerinde indirim, yemek fişi olanakları. Sürpriz hediye ve fırsatları Maltalıyız.com’da bulabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz Malta Yabancı Dil Okulları hizmetlerinde. Çeşitli fırsatlardan ve kampanyalardan faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Konaklama Tipi 4 hafta 6 hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta
Öğrenci Evi (3 kişi) 1375 1800 1980 2730 4980
Öğrenci Evi (2 kişi) 1555 2070 2250 2505 5430
Hostel (3 kişi ) 1335 1740 1950 2460 4890
Hostel (2 kişi ) 1475 1950 2130 2640 5250

Edit Table

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklama Türleri

Malta Clubclass konaklama olarak öğrencilere uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Clubclass konaklama seçenekleri daha çok ekonomik kesime hitap etmektedir. Konaklamalar okula yakın ve son derece TEMİZDİR. 

ClubClass malta dil kursu öğrencilerine her bütçeye uygun konaklama imkanı sunmaktadır. Bu konaklama seçenekleri şöyledir;

 • Aile Yanı konaklama (Standart ve ya Superior) ; Okula 5-20 dk arasında yürüme mesafede + Kahvaltı ve Akşam yemeği ücrete dahil.
 • Tek Yatak Odalı Apart; Okul tatil köyü konsepli bir kopmlexsin içerisindedir ve bu apart daireleri 2. katta bulunmaktadır. İçerisinde banyo, mutfak, TV, gibi imkanlar bulunmaktadır. Apart daireleri haftalık olarak temizlenmekte havlu ve çarşaflar değişmektedir.
 • İki Odalı Apart Dairesi; Okulun içerisinde bulunan apart daireleri. İçerisinde banyo, mutfak, TV, gibi imkanlar bulunmaktadır. Apart daireleri görevliler tarafından. Haftalık olarak temizlenmekte havlu ve çarşaflar değişmektedir.
 • ClubClass Öğrenci Hosteli; Clubclass Malta dil okulu binasının yanında bulunmaktadır. Toplamda 15 yatak odalı ve her odaya ait banyo, ortak mutfak alanı bulunmaktadır. Hostel odaları görevliler tarafından haftalık olarak temizlenmekte. Havlu ve çarşaflar değişmektedir.
 • ClubClass Öğrenci Evleri; Clubclass dil kursunun öğrenci evi konaklamaları meşhurdur. Okul binasını hemen karşı sokağında bulunan öğrenci evleridir. Biraz kalabalık olsa da en uygun konaklama seçeneğidir. Görevliler tarafından haftalık olarak temizlenmekte havlu ve çarşaflar değişmektedir.
 • Residence (Yurt) Konaklama; Malta ClubClass Dil Okulunun hem karşısında bulunmakta. 2,3,4 yatak odalı dairelerden oluşan konaklama seçeneğidir. Ortak mutfak ve Televizyon salonu bulunmaktadır. Görevliler tarafından haftalık olarak temizlenmekte havlu ve çarşaflar değişmektedir.

malta-clubclass-dil-okulu-turk-ogrenci-orani

Malta Clubclass Dil Okulu Türk Öğrenci Oranı

ClubClass Malta’daki büyük okullardan ve öğrenci sayısı oldukça fazla olan bir dil okuludur. Okulun öğrenci portföyü daha çok ekonomik Malta dil okulu isteyen öğrencilere yöneliktir. Türkiye’deki kur yüksekliği engelini aşmak için Clubclass Türk öğrencilerine özel kampanya yaparak. Euro kurunu 5 TL’ye sabitlemiştir. Durum böyle olunca Türk öğrenci oranı. Malta Clubclass dil okulunda yüksektir.
3 ay Clubclass okulunda eğitim aldım öğrenci portföyü olarak genelde. Kolombiya, Brezilya, Türk, Rus, Arjantin, İtalyan, İspanyol, Kore, Japonya, Şili, Ukrayna gibi ülkelerden öğrencilerden oluşmaktadır. Malta Clubclass Shcool dünyanın her yerinden öğrencinin. Dil eğitimi aldığı global okullardan birisidir. O yüzden çok ulusludur yani dünyanın her bölgesinden öğrenciler gelmektedir.
Öğrenci yaş ortalaması Malta ClubClass İngikizce dil okulda; 18-28 Yaş %42, 26-35 Yaş %26, 18 Yaş altı %15, 36-45 Yaş %10, 46 Yaş üzeri %7 gibidir.

Malta Clubclass Dil Kursu Aktiviteleri

Clubclass Malta dil kursu büyük ve öğrenci sayısı yüksek olan okullardan birisidir. Hafta başında aktivite programları ile ilgili ClubClass Staffları. Sınıfları gezerek öğrencilere program hakkında bilgi verirler. Okul bir tatil kompleksinin içerisinde olduğu için. Eğlence konusunda tecrübeli olan ekip öğrencilerin ders saatinden sonra. Haftanın birkaç günü eğlenceli aktivite programları sunmaktadır. Malta’da aktivite programları en yüksek olan ingilizce dil okullarından birisi. 

Clubclass dil okulu aktivite programları her hafta değişmekle birlikte genelde. Okulda özel gün kutlamaları, Malta şehir gezileri, her pazartesi Paceville welcome partileri. Cuma ve hafta sonuna paceville partileri. Futbol turnuvaları, Pinpon turnuvaları, Plajda voleybol turnuvaları vb. Öğrencilerin eğlenceli vakit geçirebilecekleri birçok aktivite programları bulunmaktadır.

Ayrıca belirtmek isterim ki. Clubclass Malta dil okulunun içerisinde öğrencilerin de yararlanabileceği özel havuz mevcuttur. Derslerden sonra öğrenciler havuz başında küçük partiler yapmakadır. Aşağıdaki fotoğraf Clubclass dil kursu havuzuna aittir.

malta-clubclass-dil-okulu

ClubClass Dil Okulu Malta’nın Neresinde ?

Clubclass dil okulu nerede ? Okul Malta’nın hangi bölgesinde ? gibi soruları merak edenler için; Malta küçük bir ada ülkesi ve dil okulları adanın dört bir yanına dağılmış vaziyettedir. Bazı okullar konum itibari ile merkezlere uzak. Bu tarz okulları çok tercih etmenizi tavsiye etmem. Okulun konumu gerek sosyal hayat için gerekse ihtiyaçlarınızı karşılamanız için önemli bir husustur. Swieqi bölgesinde okula yakın yürüme mesafesinde bir çok büyük market mevcut. Ayrıca okulun hemen karşısında FARM diye bahsedilen bir işletme var. Kendileri meyve sebze yetiştirip orada satıyorlar ürünler en taze şekilde ulaşabilirsiniz. Okulun önünden otobüs geçmekte. Hemen çaprazında otobüs durağı bulunmaktadır buradan adanın her bölgesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Clubclass dil okulu konumu itibari ile güzel ve merkezi sayılabilecek bir yerdedir. Son yıllarda Swieqi bölgesinde yeni yapıların sayısı çok arttı ve Malta’nın en gözde bölgelerinden birisi oldu. Maltada merkez sayılan ve gece hayatın en hareketli bölgesi Paceville (Barlar Sokağı). Okula sadece yürüme 10-12 dk mesafededir. Yine bu bölgede bulunan plaj, alışveriş merkezi, sinema, halısaha, bowling vb. Vakit geçirebileceğiniz sosyal alanlar okula yürüme max 15 dk mesafededir.

Clubclass Malta Yorumum;

Malta Clubclass dil okulu ile ilgili yorum; Okulda 3 ay eğitim aldım. Türk öğrenci oranı her ne kadar yüksek olsa bile öğretmen kalitesi gerçekten iyi ve fark yaratacak cinsten. Okul ingilizce eğitim konusunda başarılı ve disiplinli. Öğrenci devamsızlığına çok dikkat ediliyor!! Vize iptali yani deport durumuna kadar gidebildiğin şahit oldum. Daha çok Türk sayısına takılmayan ve ekonomik Malta dil okulu arayanların tercih edebileceği bir okuldur.

Ekonomik Malta dil okulları arasında. Seçilebilecek en iyi Malta dil okullarından birisi. Okulun kalabalık olması arkadaş edinebilmeniz için avantaj sağlamakta. Clubclass Malta sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

(Clubclass Malta Dil Okulunda 3 Ay Eğitim Aldım. Okul Hakkında Detaylı Bilgi İçin Ve Tüm Sorularınız İçin Benimle İletişime Geçebilirsiniz. Mert GÜÇ)

Malta Clubclass Dil Okulunda Sunulan Kurs Programları;

 • Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce Programı
 • Özel Ders Konseptinde Genel ve Yoğun İngilizce Programları
 • Öğretmen Evinde Konaklamalı Genel ve Yoğun İngilizce Programları
 • Genel ve Yoğun İş İngilizcesi Programları
 • Yoğun Sınav İngilizce Programları
 • Gençlere ve Çocuklara Yönelik Kamp Programları
 • Ailelere Yönelik Paket Eğitim Programları

Okul Video

Aşağıda bulunan resmin içindeki play butonuna basarak. Clubclass Malta Dil Okulları hakkında bilgi veren video içeriğine ulaşabilirsiniz. Okul hakkında sorularınız için bizlere ulaşmayı ihmal etmeyin!

Clubclass Dil Okulu Soru Cevap

Clubclass Dil Okulu Nerede?

Clubclassdil okulunun konumu güvenli bir yerleşim yer’ olan Swieqi alanındadır. Konaklama imkanlarının eğitim binaları ile aynı yerde olması öğrenciler için büyük bir avantajdır.

Clubclass dil okulunun kampüs hayatı nasıl ?

Clubclass dil okulununda açık ve kapalı havuzlar, fitness merkezi. Aerobik, oyun odası, internet cafe, çamaşırhane. Pizzeria, pub ve restoranlar gibi sosyalleşme merkezlerine yakın olmasıdır. Bu alanlarda farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile tanışıp. İngilizce pratik yapmak çok kolay olacaktır.

Clubclass dil okulunda eğitim sonunda sertifika veriliyor mu?

Clubclass dil okulunda eğitim sonunda seviye ve katılım sertifikası verilir.

Başa dön tuşu
Hemen Ara