Malta Bayragı
Malta'nın en iyi dil okulu danışmanlığı

Saint Julian’s Dil Okulları

Saint Julian’s ve Dil Okulları Hakkında

Saint Julian’s (St Julians) Malta’nın en büyük ve önemli yerleşim birimlerinden biridir. Dil okulları açısından da oldukça popüler olan bu bölge, Malta’daki en ünlü dil okullarına ev sahipliği yapar. 24 saat hayatın canlı olduğu Saint Julian’s bölgesinde; büyük oteller, eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri, en ünlü casinolar ve ünlü restoranlar yer alır.

Saint Julian’s Malta adasının ortasında başkent Valettanın kuzey bölümünde bulunan, en güzel konumuna sahip yerleşim yerlerinden biridir. Sıcak kanlı halkı ve güzel mimarisi ile kendine hayran bırakan dar sokaklarıyla meşhur olan bölge, Malta’nın güzel iklimini ve güvenli atmosferini en iyi yaşayacağınız yerlerdendir. Dil eğitiminde de birçok okul seçeneği sunan bölge, unutulmaz bir eğitim deneyimi sunar.

Malta’da gece hayatının adeta simgesi olan Paceville (Barlar sokağı) bölgesi yine Saint Julian’s bölgesinde yer alır. Çok güzel bir sahile sahip olan bu bölge, hareketli bir sosyal hayata sahiptir. Malta’da turistlerin en yoğun olduğu bölgelerden biridir.

Malta’da dil okulu seçerken, St. Julians bölgesinin cazibesini göz ardı etmemelisiniz. Büyük ve profesyonel hizmet sunan dil okulların çoğu bu bölgede yer alır. ESE, EC, EF, ACE gibi dil okulları, bu bölgede yer alan Malta’nın en büyük ve en ünlü dil okullarıdır. Saint Julian’s bölgesinde bulunan dil okullardan birini tercih ettiğinizde tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde karşılayabilirsiniz.

Dil Eğitimi İçin Mükemmel Ortam St Julian’s

St. Julian’s deniz manzarası, güzel plajları ve canlı gece hayatı ile ünlü bölgelerden biridir. Bu atmosfer, dil öğrenirken öğrencilere eşsiz bir deneyim sunar. Öğrenciler bu bölgede, derslerin dışında da dil becerilerini geliştirmek için pek çok imkana sahiptir. En fazla tursit alan bölgelerden birisi olduğu için öğrencilere çok kültürlü bir ortam sunar. Öğrenciler farklı kültürleri keşfetme fırsatı da yakalayabilir. St Julians dil okullarını buradan inceleyebilirsiniz. 

Ese Malta Dil Okulu

Ese Dil Okulu

12 Hafta Üzeri Tüm Öğrencilerine Bedava Uçak bileti

Malta’nın en kaliteli dil okulları arasında yer alan ESE dil okulunun eğitim alanında 25 yılın üzerinde tecrübesi vardır. Sayısız ödülü ve başarısı bulunan ESE dil okulu bölgenin en popüler dil eğitim merkezlerinden biridir. Eaquals, IALC, Quality English sertifikalarına sahip olan okul, Malta’daki en çok eğitim akraditasyonuna sahip olan okuldur. Türkiye’de bulunan birçok yabancı dil eğitim danışmanlığı organizasyonlarından da kalite ödüllerine layık görülmüştür. Avrupalı öğrenci sayısının en yüksek olduğu ESE dil okulu, şüphesiz Saint Julian’s dil okulları arasında en iyilerden biridir. Okulun konaklama imkanları da çok avantajlıdır. Konaklama imkanları okula 2 ila 15 dakika mesafede konumlanmıştır.

Ec malta dil okulu

EC Dil Okulu

Dünyaca Ünlü Zincir Dil Okulları

Dil eğitimi alanında 30 yılık tecrübesi olan EC, Malta’nın en iyi dil okulları arasında yer alır. EC dil okulu; Amerika, Kanada, İngiltere, Güney Afrika ve Malta’da şubeleri bulunan global okullar zincirine bağlıdır. ISO 9001 kalite belgesine sahip olan okul, Malta’da Türk ve Avrupalı öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okullar içinde ilk sıralarda yer alır. Konaklama imkanları da geniş olan okula, öğrenciler 5 ila 15 dakikada ulaşabilir.

Ace English Malta Dil Okulu

Malta Ace Dil Okulu

Fiyat/Performans açısından en iyi Malta dil okullarından birisidir.

ACE dil okulu 2013 yılında açılmıştır. Kısa sürede yakaladığı başarı ile En iyi Malta dil okulları listesine girmiştir. ACE English Malta adanın en hareketli bölgelerinden birisi olan ST Julians bölgesinde. Bay Street Complex alışveriş merkezinin 4. katında bulunmaktadır. Bu bölge Malta’daki turist yoğunluğunun çok olduğu en popüler yerlerden birisidir.

Sprachcaffe malta dil okulu

Sprachcaffe Dil Okulu

Aktivite Programları Dikkat Çekiyor

Sprachcaffe dil okulları, Malta başta olmak üzere dünyanın hemen hemen her yerinde şubeleri bulunan bir zincir dil okuludur. İçerisinde konaklama seçeneği de sunan okul, Malta’da oldukça popüler olan bir kurumdır. Saint Julian’s şehrinin hemen yanında bulunan Pembroke bölgesinde birçok öğrencinin ilk tercihlerindendir. Maltalıyız’dan okul hakkında daha çok bilgi alabilir ve kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Gateway malta dil okulu

Gateway School Of English Dil Okulu

Tecrübeli Öğrenmen ve Yönetim Kadrosu

Gateway School Of English, Malta’daki köklü dil okullarından biridir. Dil eğitimi konusunda iddialı olan Gateway hemen yanı başında bulunan çeşitli konaklama seçenekleri sunar. Kaliteli dil eğitimi hizmetleri ile Türkiye’den giden öğrencilerin popüler seçimlerinden biridir. Maltalıyız aracılığıyla buradaki dil okuluna kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Clubclass Malta Dil Okulu

Malta Clubclass Dil Okulu

Ücretsiz Havuz ve Spor Salonu İmkanı

Clubclass, Saint Julian’s şehrinin üstünde yer alan Swieqi bölgesindedir. Havuz ve spor salonu bulunan okulun içerisinde konaklama seçeneği de sunulur. Özellikle Türk öğrenciler için uygun paket seçenekleri sunan dil okulu hakkında daha detaylı bilgiyi web sitemizden edinebilirsiniz. Dil okulu kayıtlarınızı bizlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Saint Julian’s Dil Okulları Neden Tercih Edilmeli?

Malta’da yer bölgeler içinde dil okulları ile popüler olan bölge, günlük yaşam imkanlarıyla da öğrencilere birçok avantaj sunar.

 • St Julians Dil eğitimi ve sosyalleşme için muhteşem bir ortam sunar.
 • En iyi Malta dil okulları bu bölgede yer alır.
 • En çok turist alan bölgelerden biridir.
 • Muhteşem bir deniz manzarası ve iklime sahiptir.
 • Tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde karşılama imkanı sunar.
 • Pacaville (barlar caddesi) ve ünlü eğlence mekanları bu bölgede yer alır.
 • Turist sayısının fazla olması öğrencilere çok kültürlü bir ortam sunar.

Saint Julian’s Gezilecek Yerler Nelerdir?

Malta’da en iyi dil okullarının yer aldığı Saint Julian’s, doğal güzellikleri ve gezilecek mekanlarıyla da oldukça popülerdir.

 • Paceville
 • Spinola bay
 • Balutta bay
 • Portamaso
 • St George’s plajı
 • Love Moument
 • Balutta Kilisesi
 • Bay Street alışveriş merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

St. Julian’s deniz kenarında bulunan bir bölgedir. Turistlerin sık ziyaret ettiği bir bölge olan St. Julian’s, öğrencilere uluslararası bir ortam sunar. Ayrıca sıcak iklimi, ünlü eğlence merkezleri, nitelikli eğitim kurumları, çeşitli programları ile öne çıkan bölge, zengin kültürel deneyimleri ile dil öğrenme deneyimini mükemmel bir şekilde bir araya getirir.

St. Julian’s dil eğitimi almak isteyenler için mükemmel bir lokasyona sahiptir. Bu bölge 24 saat hayatın devam ettiği, tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde karşılayabileceğiz özel bir bölgedir. Ünlü restoran, bar, plaj ve cafelerin olduğu bu bölgede hem sosyalleşebilir hem de kaliteli bir dil eğitimi alabilirsiniz.

St. Julian’s bölgesi Malta’da en zengin dil okulu seçeneklerinin yer aldığı bölgedir. ESE, EC, ACE, Englishpad, Clubclass, Gateway, İnternational house gibi okullar, en kaliteli dil eğitim merkezlerine örnektir.

Hemen Ara