Bizi Neden Seçmelisiniz?

 

Güvenl, Güvenilir ve Araştırmacı Eğitim…

Ekip olarak şirketimizi kurmadan önce Malta’da bulunan dil okullarından eğitim alıp orada yaşama fırsatımız oldu. Dolayisiyla öğrenci gözünden bakabilip beklentilerinizi ve isteklerinizi anlayabiliyoruz. Sektördeki doğru yönlendirme ve güvenilir iletişim eksikliğini gidermek amacıyla Maltaliyiz.com’u kurduk.

Çok fazla dil okuluna ev sahipliği yapan Malta’da sizlerin okul tercihlerinizi doğru yapabilmeniz için programları detaylı bir şekilde sunmaktayız. Önceki deneyimlerimizden ve aldığımız geri bildirimler doğrultusunda sizler için en iyi olanı sunmak şirketimizin önceliğidir.

Malta’daki anlaşmalı okullarımızla her daim iletişim içindeyizdir. Kendimizi sürekli güncellemek ve sizlere en güncel fiyat politikalarını sağlamak bizlerin görevi. Ekip olarak birebir iletişime önem vermekteyiz ve anlaşmalı okullarımızı her sene ziyaret ederiz. Bu ziyaretlerimizde öğrencilerimizin taleplerini iletir ve aksaklıkları düzeltmeyi hedefleriz.

Dil programlarının yani sıra sizlere okullarımızın sunduğu sosyal aktiviteler hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Tatilinizi dolu dolu geçirmeniz için tüm fırsatları sizlere şeffaf bir şekilde sunmak Maltaliyiz.com ailesinin önem verdiği bir ilkedir.

Şeffaf, güvenilir ve kaliteli bir hizmet için her gün kendimizi daha da geliştirerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Malta’ya gittikten sonra da sizlerin yanında ve 7/24 ulaşılabilir olmak temel ilkelerimiz arasındadır. Tecrübelerimizi, sizin beklentileriniz ve hedefleriniz doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz. Bizleri yakından tanımak, kalabalık ailemize dahil olmak için bizleri arayıp detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Prensip olarak, Maltalıyız ailesi olarak sizlere St. Julian’s ve Sliema şehirlerindeki en iyi dil okullarını sağlıyoruz

Malta dil okullarında indirim, Malta uçak biletlerinde indirim, Malta dil okullarına kayıt yaptıran öğrencileri için hediye yemek fişi olanakları, sürpriz hediye ve fırsatları Maltalıyız.com’da bulabilirsiniz. Malta dil okulu fiyatlarını öğrenmek ve çeşitli fırsatlardan ve kampanyalardan haberdar olmak için ve en önemlisi Malta dil okulları seçerken ücretsiz danşmanlık almak için bizimle iletişime geçin.

Başa dön tuşu
Hemen Ara