Malta Bayragı
Malta'nın en iyi dil okulu danışmanlığı

Sprachcaffe Dil Okulu

Malta Sprachcaffe Dil Okulu

Sprachcaffe Malta Dil Okulu, Alman disiplininin ve eğitim kalitesinin Malta’daki temsilcisidir. Bu okul, St. Julians şehrine çok yakın olmasına rağmen diğer okullardan ayrılan mimarisiyle adeta şehrin dışında bir yaşam alanı sağlar. Kampüste yaşam imkanı tanıyan bu okulda kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Maltaliyiz.com ailesi olarak bu kampüs hayatını size sunmaktan mutluluk duyarız.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu 30 yıllık tecrübesi ve anadili İngilizce olan eğitimcilerin katkısıyla her bir öğrencimiz için ihtiyaçlara yönelik programlar hazırlamaktadır. İngilizce seviyelerine göre farklılaşan gruplar içerisinde kendi eksik alanlarınıza göre dersler seçebilmektesiniz. Okula gitmeden önce öğrencilere seviye tespit sınavı yapılır. Böylelikle sizlere zayıf olduğunuz alanlar hakkında bilgilendirme verilir. Konuşma alanında eksikleriniz varsa konuşma derslerini ağırlıklı tercih edebilirsiniz. Bunun yanında her temel derste İngilizce’yi daha aktif kullanacağınız olanaklar yaratılmaktadır.

Temel İngilizce becerilenin yanı sıra bu okul yoğunlaştırılmış İngilizce programları da sunmaktadır. Bunların içerisinde IELTS sınavı hazırlık, iş İngilizcesive mülakat becerileri, üniversite hazırlık, FCE ve CAE dersleri de sunulmaktadır. Fiyatlar hakkında bilgi almak ve tüm olanaklardan faydalanmanız için Maltaliyiz.com ailesi sizlerin yanında.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu’nda hem öğrencilerin ilerleme gösterebilmelerine hem de keyifli bir yaz tatili geçirebilmelerine oldukça önem verilmektedir. Kişiselleştirilmiş programlar hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Bu okulda kampüs hayatının sunduğu tüm olanaklar mevcut. Yüzme havuzu, teraslı bistro, kütüphane, oyun odası, barlar ve restoranlar hemen yanıbaşınızda. Okulun sunduğu önemli imkanlardan biri de kampüsün her alanında ücretsiz internetin olmasıdır. Bunun yanında her gün 24 saat açık olan resepsiyon bulumaktadır. Tüm olanakların yanyana sıralandığı bu sıcak atmosferde sosyal aktivitelere katılmak, diğer öğrencilerle tanışmak ve İngilizce pratik yapmak çok daha kolay.

Sprachcaffe Dil Okulu Malta’da dalış kurslarıyla ilgi çeken bir kampüs haline gelmiş. Temel ve ileri dalış dersleriyle Akdeniz’in denizaltını keşfedebilirsiniz. Dalış alanında ilgili öğrencilerimiz için kaçırılmayacak bir fırsat olacaktır.

Konaklama imkanları da bu geniş kampüs içerisinde yer almaktadır ve sınıflara oldukça yakındır. Sprachcaffe Dil Okulu paylaşımlı daire ve stüdyo daire imkanı sunmaktadır. Stüdyo dairelerde size ait bir banyo ve mutfak imkanı mevcuttur. Paylaşımlı dairelerde dünyanın pek çok yerinden gelen öğrencilerle tanışma ve birlikte yaşama fırsatı bulursunuz. Çamaşır ve yemek hizmetleri mevcuttur. Tüm sosyal etkinlik alanları konaklama merkezleriyle aynı kampüs içerisindedir.  Bir otel konsepti sunan bu okul güvenli olması açısından da pek çok öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

Sprachcaffe Malta Dil Okulları, kaliteli bir İngilizce eğitimin yanı sıra eğlenceli atmosferi ve sunduğu sosyal aktiviteler ile de öğrencilerin tercih noktası olmuştur. Maltaliyiz.com’un önerdiği indirimli fiyatlar ve teklifler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Avantajları

 • Malta diğer  İngilizce dil eğitimi alınabilecek diğer okullarla karşılaştırıldığında, sizin için en ekonomik yer burası olacaktır.
 • Bir çok konaklama seçeneği ile diğer okullarından ayıran en başlı özelliklerdendir.
 • Belli başlı ülkelere yönelmeyip her ülkeden öğrenci getirmeye çalışan karma eğitimi benimsemiş bir okuldur.
 • Konaklama seçenekleri, her yere yürüme mesafesi ve yakın çevrede sosyal alanlar diğer okullara göre fazladır.
 • Okulun konumu itibariyle etrafında bir çok sosyal alan mevcuttur.
 • En iyi malta dil okulları listesinde bulunan bir okuldur.

Malta Lingua Dil Okulu 2024 Fiyat Listesi

Konaklama Tipi 4 Hafta 6 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 24 Hafta
Day’s Inn Hotel (4 kişi) 1250€ 1831€ 2412€ 3575€ 4738€ 7064€
Day’s Inn Hotel (2 kişi) 1392€ 2069€ 2636€ 3910€ 5184€ 7733€
Day’s Inn Hotel (1 kişi) 1883€ 2781€ 3636€ 5411€ 7186€ 10736€
IELS Onsite R. (2 kişi) 1408€ 2069€ 2954€ 3910€ 5184€ 7733€
Aile Yanı (2 kişi) 1566€ 2306€ 2996€ 4450€ 5904€ 8813€
SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Sprachcaff Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Sprachcaffe okulu ilk önce öğrencilerin rahat ve konforlu bir yerde kalması önceliğidir. Dil eğitimi gördüğü süre boyunca öğrencilerin iyi dinlenebilmeleri ve konforlu olabilmeleri için birden çok seçenek mevcuttur. Bu yüzden hem kampüs içinde standart apartman, konforlu apartmanın yanı sıra Malta’nın seçkin ailelerinin yanlarında da konaklama imkanı sağlamaktadır. Bunlar sırasıyla standart daire, konfor daire, stüdyo daire, aile yanı ve otellerdir.

Sprachcaff Daireleri

Sprachcaff dairelerinde sizin gibi diğer ülkelerden gelmiş arkadaşlarla birlikte zaman geçirebileceğiniz bir çok farklı dil duyacağınız bir ortamdır. Bu şekilde geliştirmekte olduğunu dili sürekli tekrar etmenizi sağlayarak size daha çok pratik yapma imkanı sağlayacaktır. Hem kaliteli vakit geçirip hemde öğrenme hızınız daha da artacaktır.

Dairelerde tek ve çift kişilik odalar mevcut olup bütçenize göre bu odalardan birini seçebilirsiniz. Odada kalırken bazı ihtiyaçlarınız kaldığınız yer tarafından karşılanırken bölgeye göre bu değişiklik gösterebilmektedir.

Standart Daire

Standart dairelerimiz hijyen ve temizlik konusunda üst düzeyde olup mutfak, banyo ve mobilyalarıyla tam donanımlıdır. Dailerin bir çoğu okul çevresinde hatta kampüs içinde olan dairelerde vardır. Konuma göre yarım ve tam pansiyon olup kahvaltıda bunlara eklenebilmektedir. Bir çok öğrenci tarafından da tercih edilir.

Konfor Daire

Aldığınız eğitim boyunca kaldığınız yeri fazla düşünmek istemiyorsanız, rahat ve geniş bir ortamda kalmak isteyen öğrenciler için ideal olan konfor dairelerdir. Yüksek standartlarla hazırlanan bu daireler büyüklükleri, donanımları ve konumlar ile hayli cezbedicidir. Haftalık iki veya üç kez temizlik hizmetleride fiyatlara dahildir. Burada da konuma göre yarım ve tam pansiyonlardan yararlanabilirsiniz.

Aile Yanı Konaklama

Malta’da geçirdiğiniz vakit boyunca bütçenize göre aile yanı tercih ederseniz yerel kültürü ve yemekleri yakından tanıma fırsatı da bulursunuz. Okul yetkililerin bulduğu, eğitim aldığınız kurumlara yakın bu evler düzenli olarak kontrol edilmekte ve seçkin aileler seçilmektedir. Anlaşılan odalarda tek kişi ve çift kişi kalma imkanınız da bulunmaktadır.

Otel/Apart Otel Konaklama

Otel/Apart otellerimiz hepsi şehir merkezinde ve dil okullarına yakın yerlerle anlaşma sağlanmıştır. Kabalık ortamda bulunmak istemeyen öğrencilerimiz için burası idealdir.Tek kişilik yada çift kişilik odalardan birini tercih edebilirsiniz. Seçtiğimiz yerler yüksek standartlara göre seçilmiştir.

Sprachcaffe Malta Dil Okulunda Sunulan Kurs Programları;
 • Standart Kurs
 • Yoğun Kurs
 • Sınav Hazırlık
 • Çalışma Klubü
 • Üniversiteye Hazırlık

Malta Sprachcaffe Dil Okulu Sık Sorulan Sorular

St. Julians şehrine çok yakın olmasına rağmen diğer okullardan ayrılan mimarisiyle adeta şehrin dışında bir yaşam alanı sağlar.

Sprachcaffe okulunda ana dili ingilizce olan öğretmenler hizmet vermektedir.

Kampüs hayatıyla üst düzey hizmet veren okulun; yüzme havuzları, teraslı bistro, kütüphane, oyun odası, barlar ve restoranlar bulunmaktadır.

Saint Julian’s Dil Okulları

SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Hemen Ara