Malta Bayragı
Malta'nın en iyi dil okulu danışmanlığı

Maltalingua Dil Okulu

Malta Maltalingua Dil Okulu

Malta’nın kalbi St. Juliansta bulunan Maltalingua Malta Dil Okulları sizlere unutamayacağınız bir dil kursu deneyimi sunuyor. 2018 yılında öğrenci değerlendirmeleri sonucu aldığı Best Language School in Malta (Malta’nın En İyi Dil Okulu) ödülü bu okulu öğrencilerin gözdesi haline getirmiş bulunmaktadır. Maltaliyiz.com öğrencilerinden de aldığımız olumlu yorumlar bu ödülü ne kadar hakkettiklerini bir kez daha göstermekte.

Maltalingua Dil Okulu bu ödülün yanı sıra yine uluslararası alanda oldukça önemli olan EAQUALS School of Excellence sertifikasına sahiptir. Bu okulumuz Malta’da akredite edilen okullar arasında iddialıdır.

Maltalingua Malta Dil Okullarında bütün yaş grupları için dil programları bulunmakta olup seviyenize göre 6-8 kişiden oluşan sınıflarda alanında uzman öğretmenler tarafından eğitim alırsınız. Temel ve yoğun İngilizce, mesleki İngilizce, IELTS sınav dersleri, özel İngilizce dersleri bulunmaktadır. Erken dönemde indirimli fiyat ayrıcalığı sunan bu ödüllü okula kayıt olmak için Maltaliyiz.com ailesini aramanız yeterli.

Maltalingua sizlere bütçenize göre farklılaşan konaklama imkanları sunmaktadır. Lüks otelde konaklama, aile yanı konaklama ya da okulun apart dairelerinde konaklama imkanları vardır. Okulun apart dairelerinde ortak alan imkanından yararlanıp diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışma imkanı yakalayabilirsiniz. Konaklama hakkında daha fazla bilgi almak ve bizim önerebileceğimiz otelleri öğrenmek için bizden bilgi talep edebilirsiniz.

Maltalingua Malta Dil Okulları öğrencilerine geniş ve ferah sınıflar sunmakta olup gelişmiş teknolojiden sınıf içerisinde yararlanma imkanı da sağlar. Dersler interaktif işlenir ve eğitmenler tarafından ilerlemeniz hakkında geri bildirimler alırsınız.

Bunların yanında geniş bir yüzme havuzu vardır ve dönem boyunca öğrencilerin yararlanacağı kültürel ve sportif etkinlikler düzenlerler. Resepsiyon, internet erişimi, ortak kullanıma açık bilgisayarlar, kütüphane de size çok yakın mesafelerde hizmet vermektedir.

Maltaliyiz.com ailesi sizleri bu okulla tanıştırmaktan onur duymaktadır. Sorularını ve bilgi talepleriniz için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Maltalingua Malta Dil Okulu Avantajları

 • Maltalingua dil okulunu diğer okullardan ayrıcan başlıca özelleklerden birisi ekonomik olmasıdır.
 • Tamamen profesyonel kişilerden kurulu olan eğitim kadrosu İngiliz kökenli bi okul olmanın faydasını görmektedir.
 • Denize olan yakınlığı ve okul içerisinde özel yüzme havuzu olan nadir okullandandır.
 • Konum olarak merkezde bir yerde konumlanmıştır ve öğrenciler şehir hayatının birebir içindedir.
 • Konaklama seçenekleri, her yere yürüme mesafesi ve yakın çevrede sosyal alanlar diğer okullara göre fazladır. Ayrıca okulun içerisinde kafeler ve çatı terasıda mevcuttur.
 • Okul rezervasyonlarında veya acente kayıtlarınızda herhangi bir ücret yoktur.
SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Malta Lingua Dil Okulu 2024 Fiyat Listesi

Konaklama Tipi 4 Hafta 6 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 24 Hafta
Day’s Inn Hotel (4 kişi) 1250€ 1831€ 2412€ 3575€ 4738€ 7064€
Day’s Inn Hotel (2 kişi) 1392€ 2069€ 2636€ 3910€ 5184€ 7733€
Day’s Inn Hotel (1 kişi) 1883€ 2781€ 3636€ 5411€ 7186€ 10736€
IELS Onsite R. (2 kişi) 1408€ 2069€ 2954€ 3910€ 5184€ 7733€
Aile Yanı (2 kişi) 1566€ 2306€ 2996€ 4450€ 5904€ 8813€

Maltalingua Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Maltalingua ekibi öğrencilerini kendilerinin seçtikleri misafir aile yanına yerleştirmektedir. Seçilen misafir evler özenle seçilmiştir ve düzenli olarak kontrol edilmektedir. Ana dili İngilizce olan ailelerin yanında konaklamalar öğrencilerimizin dillerini de sürekli pratik yapmasını sağlayarak katkı sağlamaktadır. Öğrenciler bunun yanında farklı ülkelerden gelen arkadaşlarla birlikte tanışıp onların da kültürü öğrenme fırsatı yakalar.

Misafir evlerimizde konaklayan öğrencilerimiz için odalarımız; tek kişilik oda veya çift kişilik odalar şeklindedir. Kahvaltı ve akşam yemeği içermektedir. Bunun yanında okulun da sınırlı sayıda apartları mevcuttur. Öğrencilerimiz bu iki seçeneği değerlendirebilir dilerlersede okula yürüme mesafesindeki muhteşem manzaralı otelleri de tercih edebilirler.

Maltalingua Malta Dil Okulunda Sunulan Kurs Programları;

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Cambridge, IELTS ve TOEFL hazırlık kursları
 • Business English
 • 13-17 yaş Junior yaz kampları
 • 50 yaş üzeri programlar
 • Üniversite hazırlık programlar

Malta Clubclass Dil Okulu Sık Sorulan Sorular

Maltalingua dil okulu Malta’nın St. Julian’s şehrinde yakın zaman yenilenen tarihi binaların yakınında bulunmaktadır.

Maltalingua’da her yaş grupları için dil programları mevcuttur.Sınıf kapasiteleri 6-8 kişiliktir ve öğrenciler özel ders niteliğinde dil eğitimlerini görmektedir.

Saint Julian’s şehrinde ana dil olarak İngilizce ve Malta Dili konuşuluyor. Bölge halkı için İngilizce, sonradan öğrenilen bir değil, aksine doğduktan sonra öğrendikleri bir dildir.

Saint Julian’s Dil Okulları

SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Hemen Ara