Malta Bayragı
Malta'nın en iyi dil okulu danışmanlığı

BELS Malta Dil Okulu

Bels Malta Dil Okulu

BELS, Malta’nın kuzeyinde yer alan yetişkinler ve gençler için İngilizce dil eğitimi sunan sertifikalı bir dil okuludur. BELS dil okulunu Malta’da bulunan yüksek standartlara sahip diğer okullardan farklılaştıran en önemli 2 nokta; butik bir okul olması ve kampüslerin konumlarıdır. Gozo adasında yer alan kampüsünün sakin ve sessiz bir bölgede olması, dil eğitimi alırken aynı zamanda doğanın yeşili ve denizin mavisi ile baş başa keyifli zamanlar geçirmek için ideal bir alternatiftir.

Malta yazlarının tüm özelliklerini en iyi şekilde taşıyan canlı sahil kasabası olan St. Paul Körfezi’nde bulunan BELS okul merkezi ise otobüs güzergahında ve denize sadece 20-25 metre mesafededir. Yerli halkın yaşadığı ve turistlerin yoğun olarak tercih ettiği bir bölgede olması nedeni ile restoran, alışveriş marketleri, sağlık tesisleri ya da ihtiyaç duyulabileceğiniz her çeşit tesise yürüme mesafesindedir.

Tüm yıl boyunca yetişkin kurslarının yanı sıra dönemsel olarak genç ve genç öğrenci programları sunan İngilizce dil kursu, Malta’da çocuklarınızla aynı anda ve aynı binada eğitim imkanı ile tüm aileniz için eğitim tatilleri planlayabileceğiniz eşsiz bir fırsattır.
Malta’da dil eğitimi alırken apart, aile yanı, otel ve özel mutfaklı konaklama seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Havalimanı transferi ve eğlence etkinliklerinin de özel olarak planlandığı bir hizmet alabilirsiniz. Tüm bu imkanlara Maltadayız.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Yerinde hizmet ile Malta’da her an yanınızda olan acentemiz, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri üretiyor.

Malta BELS Dil Okuluna Genel Bakış
BELS Malta dil okulları; 1997 yılında kurulmuş, yetkili kurumlar tarafından akredite edilmiş butik bir okuldur. BELS butik, kişisel ve profesyonel bir dil okuludur. İngilizce dil okulu Malta’da öğrencilere bireysel ilgi göstererek, ihtiyaçlarına odaklandıkları bir hizmet anlayış ile özel olarak tasarlanmış esnek kurslar ve eğitimler sunuyor. BELS dil okulunun Malta’daki 2 farklı şubesinde de yaş sınırı olmaksızın her öğrenciye uygun eğitim seçenekleri yer alıyor. BELS’in merkez şubesi olan Malta adasının St. Paul’s Bay şehrinde bulunan kampüsünü genellikle yetişkinler, gençler, çocuklar ve çocuklarıyla birlikte eğitim almak isteyen aileler tercih ediyor.

Malta’da yer alan İngilizce dil okulu, şehrin kalbinde, son teknolojiler donatılmış bir eğitim kurumu olarak hizmet veriyor. Okulda 14 adet geniş ve klimalı sınıfa yer verilmiştir. BELS rezidansı, kütüphane, Wi-Fi, kahve, atıştırmalıklar ve içecekler sunan otomatlar ile öğrencilerin istedikleri her an kampüs içinde ihtiyaçlarına ulaşması hedeflenmiştir. Tüm sınıflar öğrenme deneyimini geliştirmek üzere akıllı tahtalar, görsel ve işitsel ekipmanlarla donatılmış olup, kampüs binaları tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.

Kurulduğu günden günümüze dünyanın her yerinden unutulmayacak ve uluslararası öğrenime katkısı olan öğrenciler ağırlayan BELS, yıl boyunca enerjik bir ortam ile öğrencilerini ağırlıyor.

 

BELS Dil Eğitimine Yaklaşımı

Malta’da yer alan butik dil okulunda temel hedef dil eğitimi ile eğlence ve sosyalleşmenin bir arada yaşanabilmesidir.

 • İletişimsel Dil Öğretimi (CLT) yöntemi ile harmanlanmış bir eğitim yaklaşımına sahiptir.
 • Yeni kelimeler ve dilbilgisi kurallarını öğrenmek aynı zamanda sınıfta pratik yapmak için birçok fırsat sunulur.
 • Tartışmaya teşvik etmek için sınıfta çok çeşitli güncel materyallerden yararlanılır.
 • Eğitim süreci öğrenci merkezli ve dinamik bir yaklaşımla yürütülür.
 • Öğretmenler öğrencileri motive etmeye hevesli profesyonellerden oluşur.
 • TEFL’de CELTA ve Dip TESOL gibi uluslararası kabul görmüş niteliklere sahiptir.
 • İş İngilizcesi (BE) ve Özel Amaçlı İngilizce (ESP) öğretmenleri Londra Ticaret Odası tarafından yönlendirilir.
 • Düzenli performans değerlendirme görüşmeleri gerçekleştirilir.

BELS Malta Dil Okulunun Avantajları

Yetişkinlere, gençlere ve ailelere hizmet veren BELS Malta dil okulu, yıl boyunca eğitim veriyor. Dinamik ve profesyonel öğretmeler, dünyanın her yerinden gelen öğrencileri seviyelerine göre ideal bir şekilde dağıtıyor. Tüm çalışanlar dünyanın farklı noktalarından gelen öğrencileri samimi ve sıcak bir ortamda ağırlıyor. Sakin bir ortamda İngilizce öğrenmeye odaklanmak isteyenler için GOZO kampüsü daha hareketli bir ortamda öğrenmek isteyenler için ise St. Paul Körfezi’nde yer alan merkez kampüsü farklı İngilizce dil eğitiminde birçok avantaj sunuyor.
BELS Malta İngilizce öğrenmeyi daha eğlenceli ve modern bir ortamda deneyimleme fırsatı sunuyor.

 • Öğrenci odaklı öğrenme modeli ile öğrencilerin ihtiyacına yönelik kişiye özel, profesyonel ve kaliteli eğitim imkanları sunuyor.
 • Genç öğrenciler için İngilizce öğrenmeyi ve eğlenceyi bir araya getiren eğlenceli ve güvenli bir ortam yaratıyor.
 • Klimalı ve interaktif tahtalı sınıflarda eğitim veriyor.
 • Düzenli aktiviteler sunuyor.
 • Lounge alanı ve otomat ile gün içerisinde içecek ve atıştırmalık alternetifleri sunuyor.
 • Ücretsiz Wi-Fi imkanı ile kesintisiz erişime ulaşılmasını sağlıyor.
SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

BELS Malta’da Yetişkin ve Genç Yetişkin Programı

BELS Malta yıl boyunca yetişkin dil eğitim kursları ve 16 yaş üstü genç-yetişkinler için de eğitim programları sunuyor.

BELS eğitimleri;

 • Genel İngilizce,
 • Mesleki İngilizce,
 • Sınava Hazırlık Kursları,
 • Özel Dersleri kapsayan eğitim programından oluşuyor.

BELS Malta’da Gençler ve Küçük Çocuk Programları

BELS Malta 10 ila15 yaş arasındaki gençlerin yalnız seyahat edebileceği, sürekli denetlenen gençlik kamp programları ile sunuyor. Gençlik kampı programı; dil eğitimini spor, kültürel ve sosyal aktiviteler ile harmanlamak isteyen maceracı gençler ve çocuklar için ideal bir programdır. Zengin kültürü ve etkileyici tarihi ile Malta, gençlik kampları içinde en ilgi çekici mekanlardan biridir.

Neden BELS’de Dil Eğitimi Almalısınız?

Tüm yıl boyunca, dünyanın her yerinden uluslararası öğrenim deneyimine katkısı olan öğrencileri ağılayan BELS, enerjik bir atmosferde dil öğrenme deneyimi sunuyor. Yıl boyunca yetişkin kurslarına ek olarak mevsimlik genç ve genç öğrenci programları gerçekleştirilen BELS’de çocuklarınız ile aynı binada aynı anda öğrenebileceğiniz tüm aile için unutulmayacak bir öğrenme tatili planlayabilirsiniz.

Yüksek standartlara sahip dil eğitiminden yararlanırken aynı zamanda rezidans, ev sahibi ve aile, otel ve özel mutfaklı konaklama seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Tüm yıl açık olan eğitim programlarına Malta’nın kuzeyinde, tarih, kültür, doğa ve eğlence mekanlarının bir arada olduğu hareketli bir sahil kasabasında katılabilirsiniz. Butik bir eğitim kurumu olan BELS’de kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre özel olarak planlanmış esnek İngilizce dil kurslardan yararlanabilirsiniz. BELS, yaşınız ve ilgi alanlarınız ne olursa olsun, öğrencilerine eksiksiz ve kaliteli bir deneyim sunuyor.

Bels Malta Dil Okulu Fiyatları

Konaklama Tipi4 Hafta6 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta
Confort Residance Basic2600€3600€4800€7200€
Confort Residance Plus1660€2490€3280€4320€5360€8640€
Superior Residance1940€2390€3440€5040€6720€10080€
Superior Residance Plus2220€3330€4000€5700€7600€11400€
Aile Yanı (2 kişi)2020€3030€3840€5460€7280€10920€

Sliema Dil Okulları

SİZİ ARAYALIM?
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Hemen Ara