Malta Bayragı
Malta'nın en iyi dil okulu danışmanlığı

Dil Eğitimi için Malta’nın 7 Avantajı

dil-egitimi-icin-malta

İçerik

Dil Eğitimi için Malta’nın 7 Avantajı

İngilizce dil eğitimi almak istiyor ama hangi ülkeye gitmek istiyorsunuz karar veremiyor musunuz ? İrlanda, İngiltere, Avusturya, ABD gibi ülkelere kıyasla Malta nasıl? İşte karşınızda Malta’da uzun süre kalmış bir Türk öğrencinin gözünden.

İngilizce Dil Eğitimi için Malta 7 Avantajı ;

1. Her yıl dünyanın dört bir yanından yüz binin üzerinde öğrenci. İngilizce dil eğitimi almak için Malta’yı tercih etmektedir. Malta’da 60’ın üzerinde dil kursunda her seviyeye uygun dil kursu seçeneği bulunmaktadır. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun Malta’da dil eğitimi alabilirsiniz.

2. Yurtdışında yabancı dil eğitimi alabileceğiniz ülkeler arasında. En uygun fiyatlar ile İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz ülkelerden birisi Malta’dır. Konaklama, kurs fiyatları ve yaşam maliyetleri açısında. Amerika, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Dubai gibi ülkelere kıyasla çok daha ucuzdur.

3. Malta, dil okuluna gelecek öğrencileri için VİZE konusunda diğer ülkelere göre  daha esnektir. Malta hükümeti tarafından belirtilen belgeler eksiksiz olarak tamamlandığında. Türk öğrenciler için en kolay vize alınabilecek ülkelerden birisidir.

4. Malta yüzyıllar boyunca İngiltere sömürgesinde kalmış. Anadili İngilizce olan bir ülkedir. Bu da öğrenciler için İngiliz aksanında eğitim alma fırsatı demektedir.

5. Son yıllarda artan popülaritesi ile birlikte Malta dünyanın her yerinden turist çekmektedir. Her yıl onlarca milletten insan buraya dil eğitimi için veya tatil için gelmektedir. Bu da dil okulu öğrencileri için kozmopolit bir ortam yaratmaktadır. Çok farklı milletlerden öğrenciler ile tanışma ve arkadaşlık etme imkanı bulabilirsiniz.

6. İngiltere, İrlanda vb. ülkelerde dil eğitimi alan öğrencilerin. En büyük problemlerinden birisi konaklama ile eğitim gördükleri okul arasında bulunan mesafedir. Ulaşım zorluğu öğrencilere hem extra masraf ve zaman kaybı olarak dönmektedir. Malta küçük bir ülkedir ve dil okulları ile konaklamalar arasındaki mesafeler kısadır. Dil okulları ve konaklamalar arasındaki mesafe genelde yürüme mesafesindedir. Extra ulaşım masrafı yoktur.

7. Malta Akdeniz iklimine sahip yılın 9 ayı denize girebileceğiniz bir tatil cennetidir. Deniz, kum, güneşi sevenler için dil eğitimi almak çok daha eğlenceli hale gelmektedir. Malta’da yabancı dil eğitimi alırken tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Gece hayatı konusunda Avrupa’nın eğlence merkezlerinden birisidir.

İngilizce dil eğitimi için ben Malta’yı tercih ettim ve 2018 yılında 3 ay olarak planladığım. Malta dil okulu maceram iş bulmam sonucunda 1.5 yıl sürdü. Malta’da edindiğim tecrübelerimi her zaman sizinle paylaşabilirim. WhatsApp veya diğer iletişim kanallarından. Tüm sorularınızı her zaman yanıtlayabilirim 🙂

Türk Öğrenciler için Malta’nın 7 Avantajı;

İngilizce Dil Eğitimi için Malta’nın 7 Avantajı yukarıda bahsettik. Şimdi Türk Öğrenciler için Malta’nın 7 Avantajı; 

1. Yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak isteyen Türk öğrenciler için. En uygun fiyatlı yabancı dil eğitimi alınabilecek ülke konumundadır.

2. Malta adası Türkiye’ye sadece 2.5 saat uzaklıktadır. Malta Uçak biletleri fiyatları sadece 250-400€ arasındadır. Bu rakam yabancı dil eğitimi alabileceğiniz diğer ülkelere göre çok düşüktür.

3. Avrupa’da dil okulu öğrencilerine çalışma izni veren iki ülkeden birisi Malta’dır. Eğitim alırken çalışmak isteyen Türk öğrenciler için Malta büyük avantaj sağlamaktadır. Malta’da 3 ay üzeri bir dil okuluna kayıt yaptırdığınızda. Çalışma izni alabilirsiniz. Malta’da Türk öğrenciler için çalışma izni detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

4. Malta öğrenci vizesi ile tüm Avrupa’ya seyahat özgürlüğünüz bulunmaktadır. Ryna air ile Avrupa’nın birçok noktasına çok ucuza uçak bileti bulabilirsiniz. 29.90€ ya Roma-Malta gidiş-dönüş uçak bileti aldım:) Adaya ayak basar basmaz seyahatlerinizi planlamanızı tavsiye ederim.

5. Ana dili İngilizce olan ülkeler arasındaki en ekonomik ülke Malta’dır. Türkiye’den giden öğrenci sayısı 2019 yılında 2000-2500 civarında iken Avrupa’dan gelen öğrenci sayısı 90.000 in üzerindedir. İstatistiksel olarak Türk öğrenci sayısı ortalama %2 dir.

6. Malta Avrupa’nın en güvenli ülkelerinden birisidir. Malta’da kaldığım 1.5 sene boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Malta adası dil eğitimi alabileceğiniz en güvenli yerlerden birisidir.

7. Bonus! Malta’nın ülkemizde meşhur olmasının en büyük sebeplerinden birisi vergi cenneti olmasıdır. Malta’da yabancı şirketler için vergi oranı sadece %5 dir. Avrupa’da ticaret yapmak isteyenler için. Malta birçok avantaj sağlamaktadır. Startuplar için çok makul şartları mevcut.

Malta Dil Eğitimi Fiyatları;

Malta dil eğitimi fiyatları ne kadar? Malta dil okulları fiyatları ne kadar? En çok merak edilen konulardan birisidir. Maltaliyiz yurtdışı eğitim olarak. Malta dil okullarında EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ vermekteyiz. Ayrıca 3 ve 6 Aylık Malta dil kurslarına kayıt yaptıran öğrencilerimizin VİZE ÜCRETİ BİZDEN! Gitmek istediğiniz okulun net fiyatlandırması için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Malta’da ana dili İngilizce olan diğer ülkelere kıyasla. Çok daha uygun fiyatlar ile yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Eğitim süresi 4, 8, 12, 16, 24, 48… haftaya kadar istediğinize göre uzatılabilmektedir. Dil okuluna gelmeden önce eğitim alacağınız süre hesaplanarak vize başvurusu yapılmaktadır. 

Malta dil okulları öğrencileri için her şey dahil kampanyalı dil okulu paketleri sunmaktadır. Bu paketlerden en uygun fiyatlı olanları genel olarak 12 hafta (3 aylık) ve 24 hafta (6 aylık) her şey dahil kurs programlarıdır. Bu kampanyalar ile zaman zaman 2 aylık eğitim fiyatına 3 aylık eğitim alabilirsiniz. Dil okullarının her şey dahil paket programları içeriği Kurs + Konaklama şeklindedir. Konaklama seçeneği isteğinize göre değiştirilebilmektedir. 

Malta Her şey Dahil Dil Eğitimi Fiyatları;

Malta her şey dahil dil okulu 2024 fiyatları;

3 Aylık Malta her şey dahil dil okulu fiyatları ortalama 3150€ ile 4800€ arasında değişmektedir.

6 Aylık Malta her şey dahil dil okulu fiyatları ortalama 6150€ ile 10.000€ arasında değişmektedir.

Bu fiyatlar konaklama ve kurs seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Yukarıdaki ortalama fiyat aralığı bilgi sahibi olmanız için yazılmıştır.

Tüm Malta dil okulu fiyatlarını BURADAN inceleyebilirsiniz.

Yılın belirli dönemlerinde Malta dil okulları çeşitli kampanyalar ve promosyonlar düzenlemektedir. Mevcut kampanyalı Malta dil okulları için bizimle HEMEN iletişime geçiniz. 2024 yılı için Malta dil okulu kampanyalarına birkaç örnek verecek olursak;

Malta dil okulları 1. kampanya Ese Malta dil okulunda 3 ve 6 aylık. Her şey dahil programa kayıt yaptıran öğrencileri için gidiş-dönüş uçak bileti hediye etmektedir. (+Vize bizden)

Malta dil okulları 2. kampanya ACE Malta dil okulu 6 aylık kayıt yaptıran öğrencilerinden. Yaz aylarında yüksek sezon ücreti talep etmemektedir. (+ Vize bizden)

Malta dil okulları 3. kampanya Clubcclas dil okulu Türkiye’den gelecek öğrencileri için en uygun fiyatlı dil okuludur.  (Şuan için en uygun fiyatlı okul konumunda)

Malta dil okulu kampanyaları için bizimle iletişime geçin ve FIRSATLARDAN HABERDAR OLUN!

Malta’da dil eğitimi ile ilgili yorumlara ve blog yazılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook ve İnstagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer İçerikler
Hemen Ara