Malta Bayragı
Malta'nın en iyi dil okulu danışmanlığı

3 Aylık Malta Dil Okulları İçin 10 Muhteşem Tavsiye

3-aylik-malta-dil-okullari

İçerik

3 Aylık Malta Dil Okulları İçin 10 Muhteşem Tavsiye

Malta’da İngilizce Dil Eğitimi için en çok tercih edilen dil kursu programları. 3 aylık (12 hafta) ve 6 aylık (24 hafta) herşey dahil dil okulu paket programlarıdır. Malta dil okulları 3 aylık ve 6 aylık öğrencilerine özel, uygun fiyatlı paket programları sunmaktadır. 

Bazı okullar uzun dönem öğrencilerine özel indirimli fiyatlarının yanında bedava uçak bileti, ekstra indirim vb. gibi promosyonlar düzenlemektedir. Maltaliyiz yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak. Malta dil okullarında EN İYİ FİYAT GARANTİSİ vermekteyiz. 

3 ay veya 6 ay Malta’da İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin VİZE ÜCRETLERİNİ BİZ KARŞILAMAKTAYIZ. Eğitim süreniz boyunca Malta’da yaşayan danışmanımızla istediğiniz zaman görüşebilir yardım alabilirsiniz. 

malta-dil-okullari-tavsiye

3 Aylık (12 Hafta) Malta Dil Okulları;

Malta’da İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin okullarını kataloglardan önermiyoruz. Öğrencilerimizin ihtiyaç ve taleplerini birlikte belirleyerek okul seçimi yapmaktayız. Malta’da en temelden üst seviyeye kadar her seviyede İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz. 

Eğitim göreceğiniz dil kursundan beklentiniz nedir ve nasıl bir dil kursu istiyorsunuz ? Öncelikle buna göre okul seçimi ve kurs seçimi yapılmalıdır. Örneğin dil kursundan beklentiniz daha çok konuşmak mı?  Aktivite programları çok, kolay arkadaş edinebileceğiniz. Okulu tercihi eğitiminiz için daha verimli olacaktır.

Akademik ingilizce veya IELTS, TOEFL, Hazırlık atlama sınavları vb. eğitimi almak isteyenlerin okul tercihlerini rastgele değil! bilinçli bir şekilde yapmaktayız.

3 Aylık Malta Dil Okulları İçin 10 Muhteşem Tavsiye

1- Malta Dil Okulu ve Kurs Programı Seçimi Yaparken Dikkat!

Öğretmen kalitesi, okulun konumu, konaklamaların durumu, öğrenci portföyü. Dil kursunuzun olanak ve imkanlarını seçim yaparken mutlaka göz önünde bulundurun.

Malta’da eğitim alabileceğiniz İngilizce kurs programları bi hayli fazladır. Genel İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL kursları, Yaz dil okulu programları, Üniversite hazırlık programı, +50 yaş üzeri programlar vb. birçok İngilizce kurs programı seçeneği arasından tercih yapabilirsiniz. Amacınıza ve ihtiyacınıza göre bir kurs programı seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Dil kurslarının büyük bir bölümü haftalık 20 saat ve 30 saatlik eğitim seçenekleri sunmaktadır. Dilerseniz istediğiniz kurs programının yoğunlaştırılmış halini tercih edebilirsiniz. 

2- Malta 3 Aylık (12 Haftalık) Her şey Dahil Dil Okulu Kampanyalarını İyi Araştırın!

Malta’daki dil okulları yılın farklı dönemlerinde. Kampanyalı dil okulu paketleri sunmaktadır. Bu 3 aylık paket programları ile daha az ödeyerek iyi bir eğitim alabilirsiniz.

Mesela ESE Malta dil okulu 2021 yılı için. 3 aylık (12 Hafta) ve 6 aylık (24 hafta) her şey dahil dil kursu kaydı yaptıran öğrencilerine çok özel bir kampanyası bulunmaktadır. Malta-Türkiye gidiş-dönüş bedava uçak bileti kampanyası yıl boyunca devam etmektedir. Gidiş dönüş uçak bileti 200-300€ civarındadır.

3- Konaklama Tercihine Dikkat!

Konaklama tercihi de en az okul tercihi kadar önem arz etmektedir. Okuldan daha çok konaklamada vakit geçireceksiniz. O yüzden tercih ettiğiniz konaklama seçeneği İngilizcenizi geliştirmeniz açısından çok önemlidir.

Malta’da bulunduğum 1.5 yıllık süre süre boyunca. Konaklama tercihim öğrenci apartları oldu ve çok memnun kaldım. Malta dil okullarında en çok tercih edilen konaklama seçeneği öğrenci yurdu veya öğrenci evi seçenekleri dir. 

Bu seçeneklerden sonra aile yanı konaklama, otel konaklama gibi seçenekler gelmektedir.

Ayrıca okul ve konaklamanın yakın olması da önemli bir husustur. 

4- Dil okulunuzun Malta’daki Konumuna Dikkat!

Malta’da geçireceğiniz süre kısıtlı. Her gün bir yerden bir yere giderken yolda zaman kaybetmemek için merkezi konumdaki okulları tercih etmenizi öneririm. 

Bu sayede market vb. günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanız kolaylaşır  Gerekse bir yerden bir yere giderken daha az zaman harcarsınız. Malta’da Merkezi konumdaki bir okul size büyük avantaj sağlayacaktır. 

5- Dil Okulunuzun Olanaklarını ve Aktivitelerini Gitmeden Öğrenin!

Seçeceğiniz okulun aktif olmasına ve aktivite programlarının iyi olmasına dikkat ediniz. Bu aktivite programlarının önemini adaya gittiğinizde daha iyi anlayacaksınız 🙂

Malta’daki bazı dil kursları öğrencilerine Havuz, Plaj Üyeliği, Spor Salonu vb. birçok olanağı bir arada sunmaktadır. Okulunuzun tüm imkanlarını gitmeden öğrenmek size orada kolaylık sağlayacaktır. 

6- Malta 3 Aylık (12 Hafta) Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

Dil okulu fiyatları haftalık ders saati ve kurs seçeneklerin göre değişiklik göstermektedir.

Malta dil okullarında fiyatları belirleyen bir diğer etken konaklama seçenekleri dir. Öğrenci yurdu, Aile yanı, Hotel konaklama, Hostel konaklama, Öğrenci evi konaklama vb. birçok konaklama seçeneği arasında tercih yapabilirsiniz. 

3 Aylık (12 Hafta) her şey dahil Malta dil okulu fiyatları ortalama olarak 2300 € ile 4200€ arasında değişmektedir. 

Maltaliyiz yurtdışı eğitim olarak. Malta yabancı dil okulları için en iyi fiyat garantisi vermekteyiz!!

Malta dil okullarında indirim, sürpriz kampanyalar ve özel paketler için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

7- 3 Aylık En Ucuz Malta dil kursu hangisi ? (2021 yılı)

Malta’da dil eğitimi için ucuz ve uygun dil okulu arayanlar için. Clubclass Malta dil okulunun harika bir kampanyası bulunmaktadır. Okul bu kampanyasında Türkiye’den gelen öğrencileri için Euro kurunu 5 TL’ye sabitlemiştir. 

Mesela 3 Aylık konaklama dahil 3000€ bir paket programı seçtiniz. 3000€ x 5TL = 15.000 TL gibi bir uygun fiyata Malta’da İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz. Clubclass malta dil okulun 3 aylık en düşük konaklama dahil paketi 13.800 TL civarındadır.

Belirli zamanlarda Malta dil okulları kampanyalar düzenlenmektedir. Uygun fiyatlı dil okulu kampanyalarından haberdar olmak için. Whatsapp üzerinden ve diğer iletişim kanallarından 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

8- Malta’da 3 Aylık (12 Haftalık)  Dil Eğitimi İçin En Uygun Zaman ?

Malta yılın 8-9 ayın sıcak olduğu bir ülkedir. Her yıl yaklaşık 100 bin öğrenci dünyanın her yerinden Malta adasına İngilizce eğitimi için gelmektedir. Malta adasının en yoğun olduğu zaman yaz aylarıdır. 

Tercihimi soracak olursanız Mart-Ekim arası gelinebilecek en iyi zamandır. Yaz aylarında adanın tadını çıkararak güzel bir tatil yaparsınız hemde dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile arkadaşlık yaparak İngilizcenizi daha çok geliştirme şansını yakalarsınız.

Yaz aylarında dil okulları daha aktif ve öğrencileri için adanın dört bir yanındaki eşsiz plajlara sürekli olarak geziler düzenlemektedir.

9- Malta herşey Dahil Dil Okulları Paketleri Gerçekten Avantajlı Mı?

Malta’daki dil okullarının büyük bir kısmının kendilerine ait veya kiraladıkları yurtlar vardır. Bu paket programları da genelde yurt konaklamalı olacak şekilde ayarlarlar. Böylece öğrencilere 3 aylık veya 6 aylık uygun dil okulu paket fiyatları sunmaktadır. Yılın belirli dönemlerinde dil okulları indirim kampanyaları düzenlenmektedir. 

Malta dil okulları paket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için buradan iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlık ÜCRETSİZDİR. Biz Malta’da dil eğitimi alma hayallerimizi gerçekleştirdik sıra sizlerde.

10- Malta Dil Eğitimine Giderken Bavulunuzda Olması Gerekenler!

Malta Akdeniz iklimine sahip sıcak bir ada ülkesidir. Kaldığım süre boyunca kış ayılarında bile sıcaklığın 16°nin altına düştüğünü görmedim. O yüzden bavulunuzu çok kalın eşyalar ile doldurmamanızı öneririm. Malta’ya giderken 20 kg bavul hakkı ve 8 kg de el çantası için hakkınız bulunmaktadır. 

  • Pasaport, Kimlik, Dil Okulu kayıt evrakları, Seyahat sigortası
  • Mont, Kaban yerine yağmurluk vb. biraz daha mevsimlik kıyafetler almanız yeterli olacaktır. 
  • Yaz mevsiminde gidecekler için güneş kremi, plaj kıyafetlerinin yanında dalış gözlüğü almanızı öneririm.
  • Düzenli olarak kullanmanız gereken ilaçlar varsa mutlaka yanınıza alın. Bunların dışında soğuk algınlığı ve ağrı kesici gibi ilaçlar alabilirsiniz. 
  • Konaklamada kullanmak üzere bir çift terlik. 
  • € ekstreli bir kredi kartı haylice işinize yarayacaktır. 

Not: Malta genel olarak Avrupa’daki en güvenilir ülkelerden birisidir. Fakat yine de değerli eşyalarınızı evinizde kalmasında yarar var.

En İyi 3 Aylık Malta Yabancı Dil Okulu Tavsiyeleri;

-ESE Malta dil okulu

-ACE Malta dil okulu

-CLUBCLASS Malta dil okulu

-EC Malta dil okulu 

-LİNGUATİME Malta dil okulu

-AM LANGUAGE Malta dil okulu

-Gateway Malta

-Sprachcaffe

-Maltalingua

Önemli Not! Ücretsiz vize kampanyamız ESE, EC, ACE,LINGUATIME, GATEWAY, AM LANGUAGE dill okuluna giden öğrenciler için geçerlidir.

Malta 3 Aylık Dil Okulu Tavsiyeleri nelerdir?

Malta’da 3 ay (12 hafta) İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en iyi dil okulları hangileri ?

Okul ve Konaklama seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

Malta 3 aylık dil okulu fiyatları ne kadar? 3 Aylık dil eğitimi için en uygun zaman?

3 Aylık en ucuz Malta dil okulu hangisi? vb. Malta’da İngilizce dil eğitimi ile ilgili tüm merak edilenler soruları bulara bu yazımızda cevap vermeye çalıştık. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Malta’da dil eğitimi ile ilgili yorumlara ve blog yazılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook ve İnstagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer İçerikler
Hemen Ara