Sliema Dil Okulları

Sliema Dil Okulları ve Şehri Hakkında Bilgi

Başkent Valettanın hemen yanında ve eşsiz güzellikte kıyı şedirine sahip olan Sliema Malta’daki en önemli yerleşim bölgelerinden birisidir. Malta dilinde Tas-Sliema olarak da bilinmektedir. Kıyı şeridi boyunca bir çok restoran, cafe, pub, bar ve eğlence merkezi mevcutur. Ada’daki alışveriş dükkanlarının ve merkezlerin büyük çoğunluğu bu bölgededir.

Turistler için bir çok aktivite merkezinin bulunduğu bu bölge adanın en güzel parklarından birisine sahiptir. Özellikle yaz aylarında bu bölge çok kalbalık ve yoğundur. Sahil boyunca insanların sürekli yürüyüş yaptığu eşsiz güzellikte biryerdir. Sliema bölgesinde bulunan dil okullarından birisini tercih etmeniz halinde hem sosyal yaşantınız daha fazla olur hemde bu bölgeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilrisiniz.

Yukarıda bulunan videomuzla yaklaşık 2 dakika kadar şehirde hızlı bir tur atabilirsiniz. Malta’nın en çok tercih edilen bu okulunda eğitiminize başlamak için kaydınızı yaptırın.

Linguatime

Sliema şehrinin en köklü okullarından biri olan Linguatime’da İngilizce eğitimi almak artık sizin için oldukça kolay. Dünyanın her yerinden dil eğitimi almak için gelen öğrencilere siz de katılabilir ve maltaliyiz.com farkıyla bu güzide okulda İngilizce eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Alın

Başa dön tuşu
Hemen Ara